Snitty OÜ
Registrisse kantud 11045787Snitty OÜ (registrikood 11045787) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük (EMTAK 47691). 2025. aasta müügitulu oli 237 868 eurot ja puhaskasum 4 511 eurot, bilansimaht 130 234 eurot. Juhatuse liikmed on Anu Jürissaar, Kaarel Jürissaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.08.2004 (22 a 2 k) · J. Kuperjanovi tn 70, Tartu linn, 50409
Registriandmed KMKR EE100925755 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100925755
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 2024: -3,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,8 % | 2024: -7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,6 % | 2024: 86,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,9 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −13,9 % | 2024: −15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 237 868 | 276 183 | 325 431 | 348 932 | 325 558 | 335 268 | 343 538 |
| Puhaskasum | 4 511 | -8 874 | 43 902 | 35 892 | 46 487 | 36 841 | 24 829 |
| Käibevara | 72 244 | 70 667 | 130 801 | 122 605 | 128 978 | 104 431 | 104 661 |
| Põhivara | 57 990 | 61 299 | 26 404 | 27 818 | 5 370 | 8 983 | 12 596 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 130 234 | 131 966 | 157 205 | 150 423 | 134 348 | 113 414 | 117 257 |
| Kohustised kokku | 12 272 | 18 515 | 21 880 | 7 633 | 27 449 | 31 401 | 35 085 |
| Omakapital | 117 962 | 113 451 | 135 325 | 142 790 | 106 899 | 82 013 | 82 172 |
| Kasumimarginaal | 1,9 % | -3,2 % | 13,5 % | 10,3 % | 14,3 % | 11,0 % | 7,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 244 € · 55,5 %
- Põhivara 57 990 € · 44,5 %
- Lühiajalised kohustised 12 272 € · 9,4 %
- Omakapital 117 962 € · 90,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 399 € | 3 824 € | 58 998 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 431 € | 3 157 € | 62 604 € | 3 |
| I kv 2026 | 13 002 € | 4 923 € | 68 760 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 833 € | 4 209 € | 72 430 € | 3 |
| III kv 2025 | 6 440 € | 3 013 € | 59 063 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 796 € | 2 694 € | 62 410 € | 2 |
| I kv 2025 | 13 668 € | 3 532 € | 71 329 € | 2 |
| IV kv 2024 | 10 445 € | 2 478 € | 88 863 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 466 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 275 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 666 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 817 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaarel Jürissaar
- PRO-BUILDING OÜ Juhatuse liige
- Pro-Decor OÜ Tegelik kasusaaja
- Tartu linn, Kastani tn 183 korteriühistu Juhatuse liige
- Pro-Land OÜ Tegelik kasusaaja
- Pro-Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- P-B VARAD OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 836 | 30 224 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kambja Vallavalitsus · maksed 2 180 €
- Tartu Lastekunstikool · maksed 1 632 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 1 182 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 1 119 €
- Tartu Perekeskus · maksed 1 111 €
- Tartu Maarja Kool · maksed 759 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20027327 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20027327 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20027327 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20027327 / 5
-
07.01.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20027327 / 4
-
26.05.2011Muutmiskanne Ä 20027327 / 3
-
11.05.2010Muutmiskanne Ä 20027327 / 2
-
17.08.2004Esmakanne Ä 27327
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |