Commit OÜ
Registrisse kantud 11046637Commit OÜ (registrikood 11046637) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 205 099 eurot ja puhaskasum 16 934 eurot, bilansimaht 364 004 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Pruulmann. Juhatuse liige on Jüri Pruulmann. Maksuvõlg on 6 681,68 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2004 (22 a 1 k) · J. Kuperjanovi tn 66, Tartu linn, 50409
Registriandmed KMKR EE100922703 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100922703
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: 45,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,3 % | 2024: 39,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,3 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,8 | 2024: 26,6 |
| Müügitulu kasv | −22,6 % | 2024: −27,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +30,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 099 | 265 151 | 363 338 | 101 307 | 86 979 | 54 504 | 14 982 |
| Puhaskasum | 16 934 | 120 158 | 77 207 | 30 162 | 44 626 | 25 720 | -649 |
| Käibevara | 341 301 | 312 157 | 201 409 | 118 013 | 75 468 | 42 733 | 17 805 |
| Põhivara | 22 703 | 4 175 | 527 | 979 | 2 023 | 3 120 | 1 884 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 364 004 | 316 332 | 201 936 | 118 992 | 77 491 | 45 853 | 19 689 |
| Kohustised kokku | 42 466 | 11 728 | 17 490 | 48 754 | 415 | 13 403 | 12 959 |
| Omakapital | 321 538 | 304 604 | 184 446 | 70 238 | 77 076 | 32 450 | 6 730 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 45,3 % | 21,2 % | 29,8 % | 51,3 % | 47,2 % | -4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 341 301 € · 93,8 %
- Põhivara 22 703 € · 6,2 %
- Lühiajalised kohustised 28 817 € · 7,9 %
- Pikaajalised kohustised 13 649 € · 3,7 %
- Omakapital 321 538 € · 88,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 150 837 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 50 168 €
-
63911 Veebiotsinguportaalide tegevus 1 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 119 € | 8 362 € | 42 548 € | 2 |
| II kv 2026 | 12 587 € | 6 776 € | 42 128 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 764 € | 7 684 € | 51 393 € | 3 |
| IV kv 2025 | 12 791 € | 8 489 € | 35 413 € | 2 |
| III kv 2025 | 11 676 € | 8 439 € | 42 327 € | 2 |
| II kv 2025 | 13 457 € | 8 416 € | 52 951 € | 2 |
| I kv 2025 | 15 969 € | 5 085 € | 74 130 € | 2 |
| IV kv 2024 | 15 360 € | 3 681 € | 69 275 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 373 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 787 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 82,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 183 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 680 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 681,68 €
- 29.09.2026 4 160,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Pruulmann
- Tip-Tap Network OÜ Osanik
- InCabin OÜ Osanik
- Assamalla Invest OÜ Juhatuse liige
- Kapitalikindlus OÜ Juhatuse liige
- Latam Fintech Holding OÜ Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJ. Kuperjanovi tn 66, Tartu linn, 50409
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 828 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Tervishoiu Kõrgkool · maksed 5 828 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20027444 / 9
-
13.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20027444 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20027444 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20027444 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20027444 / 5
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 20027444 / 4
-
01.07.2008Muutmiskanne Ä 27444 / 3
-
05.05.2006Muutmiskanne Ä 27444 / 2
-
09.09.2004Esmakanne Ä 27444
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |