Osaühing PT Consols
Registrisse kantud 11047625Osaühing PT Consols (registrikood 11047625) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala külaliskorterid (EMTAK 55204). 2024. aasta müügitulu oli 177 975 eurot ja puhaskasum -17 307 eurot, bilansimaht 2 096 519 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Tiiu Pedaja, Kaiu Einpalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2004 (22 a 3 k) · Supluse pst 1-402d, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE100944008 · osakapital 51 120 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100944008
- Osakapital
- 51 120 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külaliskorterid
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -9,7 % | 2023: -46,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2023: -2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 2023: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2023: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +59,2 % | 2023: −20,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −7,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 177 975 | 111 775 | 140 465 | 40 012 | 15 600 | 265 241 |
| Puhaskasum | -17 307 | -52 215 | -104 297 | -66 537 | 2 830 | 114 560 |
| Käibevara | 121 622 | 82 277 | 340 096 | 589 448 | 1 136 487 | 1 171 117 |
| Põhivara | 1 974 897 | 2 025 601 | 2 104 179 | 1 892 915 | 1 172 064 | 1 219 731 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 096 519 | 2 107 878 | 2 444 275 | 2 482 363 | 2 308 551 | 2 390 848 |
| Kohustised kokku | 31 331 | 25 383 | 308 415 | 242 206 | 322 129 | 455 818 |
| Omakapital | 2 065 188 | 2 082 495 | 2 135 860 | 2 240 157 | 1 986 422 | 1 935 030 |
| Kasumimarginaal | -9,7 % | -46,7 % | -74,3 % | -166,3 % | 18,1 % | 43,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 121 622 € · 5,8 %
- Põhivara 1 974 897 € · 94,2 %
- Lühiajalised kohustised 31 331 € · 1,5 %
- Omakapital 2 065 188 € · 98,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
55204 Külaliskorterid põhitegevus 116 472 €
-
66191 Finantsnõustamine 54 385 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 7 118 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 120 € | 3 860 € | 46 520 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 493 € | 4 026 € | 39 293 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 157 € | 3 030 € | 4 821 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 483 € | 3 017 € | 2 539 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 890 € | 2 547 € | 11 789 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 954 € | 3 446 € | 4 980 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 864 € | 3 541 € | 10 331 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 480 € | 2 013 € | 37 760 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 373 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 287 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 507 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 474 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiiu Pedaja
- Mittetulundusühing EISMA SADAM Tegelik kasusaaja
- New Rail Logistics OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Skinhealth OÜ | 16,52 % | 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Skinhealth OÜ 16,52 %
-
Skeem
LEI 894500N6DH24H82POU20
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 28. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Majutus ja toitlustus (EMTAK 55) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
03.09.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10083753 / 15
-
14.02.2022Muutmiskanne Ä 10083753 / 14
-
21.05.2021Muutmiskanne Ä 10083753 / 13
-
13.05.2021Muutmiskanne Ä 10083753 / 12
-
29.04.2021Muutmiskanne Ä 10083753 / M6
-
15.10.2020Muutmiskanne Ä 10083753 / 11
-
08.10.2020Muutmiskanne Ä 10083753 / M5
-
17.09.2020Muutmiskanne Ä 10083753 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083753 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083753 / 9
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10083753 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 13.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |