Attain OÜ
Registrisse kantud 11050357Attain OÜ (registrikood 11050357) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raadioringhääling ja audiosisu levitamine (EMTAK 60101). 2025. aasta müügitulu oli 151 587 eurot ja puhaskasum 42 646 eurot, bilansimaht 88 022 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Vaheoja. Juhatuse liige on Indrek Vaheoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2004 (22 a 4 k) · P. Kerese tn 8, Tallinn, 11615
Registriandmed KMKR EE101656049 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101656049
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 2024: 14,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 78,0 % | 2024: 47,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,1 % | 2024: 51,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +23,1 % | 2024: +39,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 151 587 | 123 169 | 88 392 | 88 128 | 82 618 | 71 208 | 73 469 |
| Puhaskasum | 42 646 | 17 767 | 2 836 | 9 888 | 10 551 | 10 656 | 5 926 |
| Käibevara | 53 346 | 35 174 | 22 638 | 21 342 | 17 293 | 24 278 | 16 488 |
| Põhivara | 34 676 | 37 272 | 26 245 | 34 208 | 37 158 | 39 014 | 46 080 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 88 022 | 72 446 | 48 883 | 55 550 | 54 451 | 63 292 | 62 568 |
| Kohustised kokku | 33 323 | 34 993 | 17 260 | 25 763 | 27 025 | 27 723 | 34 429 |
| Omakapital | 54 699 | 37 453 | 31 623 | 29 787 | 27 426 | 35 569 | 28 139 |
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 14,4 % | 3,2 % | 11,2 % | 12,8 % | 15,0 % | 8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 346 € · 60,6 %
- Põhivara 34 676 € · 39,4 %
- Lühiajalised kohustised 17 344 € · 19,7 %
- Pikaajalised kohustised 15 979 € · 18,2 %
- Omakapital 54 699 € · 62,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
60101 Raadioringhääling ja audiosisu levitamine põhitegevus 72 650 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 66 045 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 7 700 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 5 192 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 731 € | 3 689 € | 19 808 € | 2 |
| II kv 2026 | 9 059 € | 4 470 € | 25 106 € | 2 |
| I kv 2026 | 16 845 € | 5 078 € | 43 900 € | 3 |
| IV kv 2025 | 15 670 € | 5 694 € | 37 581 € | 3 |
| III kv 2025 | 17 307 € | 5 161 € | 42 137 € | 3 |
| II kv 2025 | 12 152 € | 5 062 € | 36 720 € | 2 |
| I kv 2025 | 10 235 € | 5 314 € | 23 480 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 808 € | 5 132 € | 39 128 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 244 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 230 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 603 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 182 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 42 646 €
- 33. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 151 587 €
- 34. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 54 699 €
- 36. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 88 022 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.07.2026Muutmiskanne Ä 10080844 / 13
-
08.07.2026Muutmiskanne Ä 10080844 / M5
-
08.07.2026Muutmiskanne Ä 10080844 / 12
-
29.05.2026Muutmiskanne Ä 10080844 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10080844 / 10
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 10080844 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10080844 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10080844 / 7
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10080844 / 6
-
25.08.2016Muutmiskanne Ä 10080844 / 5
-
29.04.2013Tegevuse jätkamise kanne Ä 10080844 / 4
-
17.04.2013Tegevuse jätkamise kanne Ä 10080844 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |