OÜ Devoran
Registrisse kantud 11053063OÜ Devoran (registrikood 11053063) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). 2025. aasta müügitulu oli 1 130 676 eurot ja puhaskasum 69 921 eurot, bilansimaht 894 830 eurot. Juhatuse liige on Sander Grün. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2004 (22 a 3 k) · Algi tn 57, Tallinn, 12916
Registriandmed KMKR EE101118969 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101118969
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sporditarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,0 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,5 % | 2024: 82,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,2 | 2024: 7,5 |
| Müügitulu kasv | +5,2 % | 2024: +3,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 130 676 | 1 074 476 | 1 039 965 | 1 075 218 | 932 108 | 804 766 | 625 318 |
| Puhaskasum | 69 921 | 48 586 | 137 814 | 125 134 | 156 609 | 81 908 | 67 524 |
| Käibevara | 825 489 | 726 659 | 707 079 | 635 928 | 552 788 | 442 674 | 349 573 |
| Põhivara | 69 341 | 96 904 | 105 341 | 75 718 | 93 607 | 18 391 | 73 817 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 894 830 | 823 563 | 812 420 | 711 646 | 646 395 | 461 065 | 423 390 |
| Kohustised kokku | 192 424 | 141 078 | 109 805 | 74 198 | 77 668 | 19 447 | 58 680 |
| Omakapital | 702 406 | 682 485 | 702 615 | 637 448 | 568 727 | 441 618 | 364 710 |
| Kasumimarginaal | 6,2 % | 4,5 % | 13,3 % | 11,6 % | 16,8 % | 10,2 % | 10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 825 489 € · 92,3 %
- Põhivara 69 341 € · 7,7 %
- Lühiajalised kohustised 159 440 € · 17,8 %
- Pikaajalised kohustised 32 984 € · 3,7 %
- Omakapital 702 406 € · 78,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 95 499 € | 13 555 € | 701 794 € | 6 |
| II kv 2026 | 72 474 € | 11 832 € | 545 939 € | 7 |
| I kv 2026 | 47 189 € | 10 439 € | 273 061 € | 7 |
| IV kv 2025 | 62 336 € | 10 333 € | 424 749 € | 7 |
| III kv 2025 | 78 813 € | 10 803 € | 556 154 € | 6 |
| II kv 2025 | 58 414 € | 10 369 € | 615 583 € | 6 |
| I kv 2025 | 21 691 € | 9 786 € | 164 165 € | 6 |
| IV kv 2024 | 47 234 € | 10 366 € | 315 280 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 833 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 518 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 233 931 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 448 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAlgi tn 57, Tallinn, 12916
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 193 | 532 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus · maksed 193 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081149 / 12
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10081149 / 11
-
04.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10081149 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081149 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081149 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10081149 / 7
-
01.02.2016Kommertspandi avamiskanne K 10081149 / 6
-
08.01.2014Kommertspandi avamiskanne K 10081149 / 5
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10081149 / 4
-
13.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 81149 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 81149 / 3
-
21.02.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 81149 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |