Osaühing Techcom
Registrisse kantud 11054111Osaühing Techcom (registrikood 11054111) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). 2025. aasta müügitulu oli 257 859 eurot ja puhaskasum 10 849 eurot, bilansimaht 533 671 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sergei Brilkov. Juhatuse liige on Sergei Brilkov. Maksuvõlg on 6 498,40 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.07.2004 (22 a 3 k) · Vana-Veski tee 27, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE100913806 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100913806
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 2024: -3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,9 % | 2024: -3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,9 % | 2024: 36,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +5,7 % | 2024: −12,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 257 859 | 244 015 | 279 977 | 362 027 | 270 911 | 137 331 | 123 787 |
| Puhaskasum | 10 849 | -7 988 | -16 052 | 68 492 | 55 060 | 12 095 | 2 323 |
| Käibevara | 68 860 | 63 630 | 72 967 | 135 458 | 110 193 | 64 673 | 38 657 |
| Põhivara | 464 811 | 520 035 | 558 950 | 374 449 | 217 526 | 157 376 | 127 098 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 533 671 | 583 665 | 631 917 | 509 907 | 327 719 | 222 049 | 165 755 |
| Kohustised kokku | 310 191 | 371 034 | 411 298 | 273 236 | 159 540 | 108 930 | 64 731 |
| Omakapital | 223 480 | 212 631 | 220 619 | 236 671 | 168 179 | 113 119 | 101 024 |
| Kasumimarginaal | 4,2 % | -3,3 % | -5,7 % | 18,9 % | 20,3 % | 8,8 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 860 € · 12,9 %
- Põhivara 464 811 € · 87,1 %
- Lühiajalised kohustised 169 023 € · 31,7 %
- Pikaajalised kohustised 141 168 € · 26,5 %
- Omakapital 223 480 € · 41,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 830 € | 7 465 € | 87 242 € | 5 |
| II kv 2026 | 11 908 € | 5 830 € | 59 877 € | 5 |
| I kv 2026 | 13 344 € | 6 073 € | 68 050 € | 5 |
| IV kv 2025 | 12 811 € | 9 242 € | 95 323 € | 5 |
| III kv 2025 | 12 916 € | 5 844 € | 71 940 € | 5 |
| II kv 2025 | 12 486 € | 11 481 € | 54 025 € | 5 |
| I kv 2025 | 16 291 € | 13 202 € | 58 652 € | 6 |
| IV kv 2024 | 14 760 € | 12 365 € | 58 982 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 943 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 488 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 081 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 957 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 498,40 €
- 07.10.2026 4 265,58 €
- 29.09.2026 6 887,37 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVana-Veski tee 27, Järveküla, 75304
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081311 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081311 / 12
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081311 / 11
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 10081311 / 10
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 10081311 / 9
-
16.10.2012Muutmiskanne Ä 10081311 / 8
-
09.10.2012Muutmiskanne Ä 10081311 / M2
-
07.05.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10081311 / 7
-
21.01.2011Muutmiskanne Ä 10081311 / 6
-
02.12.2010Muutmiskanne Ä 10081311 / M1
-
14.04.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10081311 / 5
-
07.04.2010Muutmiskanne Ä 10081311 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |