Osaühing REFkliima
Registrisse kantud 11054140Osaühing REFkliima (registrikood 11054140) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 128 506 eurot ja puhaskasum -4 184 eurot, bilansimaht 121 290 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gaiar Alihodžin. Juhatuse liikmed on Gaiar Alihodžin, Dajan Alihodžin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.07.2004 (22 a 3 k) · Sarapuu põik 4, Tabasalu alevik, 12918
Registriandmed KMKR EE100914478 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100914478
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,3 % | 2024: -4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,0 % | 2024: -34,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,8 % | 2024: 64,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −16,9 % | 2024: −17,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 128 506 | 154 601 | 187 601 | 229 864 | 227 591 | 210 339 | 175 631 |
| Puhaskasum | -4 184 | -6 825 | 4 894 | 1 193 | -8 629 | 4 152 | 2 454 |
| Käibevara | 121 290 | 30 527 | 49 301 | 45 737 | 33 185 | 49 647 | 33 719 |
| Põhivara | 0 | 0 | 208 | 1 458 | 2 708 | 3 958 | 5 208 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 121 290 | 30 527 | 49 509 | 47 195 | 35 893 | 53 605 | 38 927 |
| Kohustised kokku | 105 768 | 10 821 | 22 978 | 25 558 | 15 449 | 24 532 | 14 006 |
| Omakapital | 15 522 | 19 706 | 26 531 | 21 637 | 20 444 | 29 073 | 24 921 |
| Kasumimarginaal | -3,3 % | -4,4 % | 2,6 % | 0,5 % | -3,8 % | 2,0 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 121 290 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 105 768 € · 87,2 %
- Omakapital 15 522 € · 12,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 87,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 625 € | 1 157 € | 49 319 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 015 € | 1 142 € | 50 470 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 703 € | 1 123 € | 23 139 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 168 € | 1 143 € | 33 030 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 050 € | 957 € | 29 688 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 152 € | 1 143 € | 52 699 € | 1 |
| I kv 2025 | 921 € | 757 € | 8 060 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 641 € | 1 128 € | 42 966 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 542 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 440 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dajan Alihodžin
- Hooneühistu Gigant-1 Juhatuse liige
-
Gaiar Alihodžin
- Veeühistu Mesikaev Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 446 | 1 883 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Rahvaülikool · maksed 248 €
- Laagri Haridus- ja Spordikeskus OÜ · maksed 198 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2024Muutmiskanne Ä 10081304 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081304 / 10
-
01.11.2018Muutmiskanne Ä 10081304 / 9
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 10081304 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081304 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081304 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10081304 / 6
-
31.05.2013Muutmiskanne Ä 10081304 / 5
-
21.05.2013Muutmiskanne Ä 10081304 / M3
-
16.11.2011Muutmiskanne Ä 10081304 / 4
-
08.11.2011Muutmiskanne Ä 10081304 / M2
-
25.03.2011Muutmiskanne Ä 10081304 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |