Osaühing ASSIST
Registrisse kantud 11054832Osaühing ASSIST (registrikood 11054832) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 10 798 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Rebane. Juhatuse liige on Urmas Rebane. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2004 (22 a 3 k) · Raua tn 4, Tallinn, 10124
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | -34 | -3 107 | -771 | -887 | 42 | 110 |
| Käibevara | 3 129 | 3 129 | 3 164 | 6 270 | 10 541 | 15 428 | 15 386 |
| Põhivara | 7 669 | 7 669 | 7 669 | 7 669 | 7 669 | 7 669 | 7 669 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 798 | 10 798 | 10 833 | 13 939 | 18 210 | 23 097 | 23 055 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | 0 |
| Omakapital | 10 798 | 10 798 | 10 833 | 13 939 | 18 210 | 23 097 | 23 055 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 129 € · 29,0 %
- Põhivara 7 669 € · 71,0 %
- Omakapital 10 798 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 375 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 477 € | 93 € | 0 € | 0 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 125 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Rebane
- Aktsiaselts SPIN TEK Tegelik kasusaaja
- osaühing Ratio Legis Osanik
- OÜ Tähesepp Osanik
- Osaühing Visela Energia Juhatuse liige
- Haudi International AS Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081424 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081424 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081424 / 9
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10081424 / 8
-
21.05.2014Muutmiskanne Ä 10081424 / 7
-
03.06.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10081424 / 6
-
24.01.2011Muutmiskanne Ä 10081424 / 5
-
08.11.2010Muutmiskanne Ä 10081424 / 4
-
17.06.2010Muutmiskanne Ä 10081424 / 3
-
21.09.2004Muutmiskanne Ä 81424 / 2
-
09.07.2004Esmakanne Ä 81424
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |