OÜ Innokons
Registrisse kantud 11056274OÜ Innokons (registrikood 11056274) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). 2025. aasta müügitulu oli 60 144 eurot ja puhaskasum 6 594 eurot, bilansimaht 93 818 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Irina Morkovnikova. Juhatuse liige on Irina Morkovnikova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.07.2004 (22 a 2 k) · Peterburi tee 71/4, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100957118 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100957118
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,0 % | 2024: 27,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,1 % | 2024: 23,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 312,7 | 2024: 45,1 |
| Müügitulu kasv | −17,6 % | 2024: −7,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +58,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 144 | 72 997 | 78 470 | 35 825 | 39 521 | 6 000 | 28 820 |
| Puhaskasum | 6 594 | 19 764 | 13 929 | 1 761 | 14 608 | 1 859 | 20 925 |
| Käibevara | 93 818 | 87 955 | 66 692 | 52 485 | 49 199 | 34 663 | 43 963 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 93 818 | 87 955 | 66 692 | 52 485 | 49 199 | 34 663 | 43 963 |
| Kohustised kokku | 300 | 1 952 | 452 | 212 | 158 | 230 | 0 |
| Omakapital | 93 518 | 86 003 | 66 240 | 52 273 | 49 041 | 34 433 | 43 963 |
| Kasumimarginaal | 11,0 % | 27,1 % | 17,8 % | 4,9 % | 37,0 % | 31,0 % | 72,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 93 818 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 300 € · 0,3 %
- Omakapital 93 518 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 312,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 340 € | 0 € | 13 143 € | 0 |
| II kv 2026 | 287 € | 0 € | 9 450 € | 0 |
| I kv 2026 | 209 € | 0 € | 9 821 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 082 € | 0 € | 15 839 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 146 € | 271 € | 19 807 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 035 € | 812 € | 9 388 € | 1 |
| I kv 2025 | 564 € | 271 € | 15 093 € | 1 |
| IV kv 2024 | 550 € | 0 € | 13 893 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 113 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 381 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.09.2023Muutmiskanne Ä 10081611 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081611 / 12
-
13.11.2018Muutmiskanne Ä 10081611 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081611 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081611 / 9
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10081611 / 8
-
16.04.2014Muutmiskanne Ä 10081611 / 7
-
23.10.2013Muutmiskanne Ä 10081611 / 6
-
26.10.2012Muutmiskanne Ä 10081611 / 5
-
28.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 81611 / M2
-
19.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 81611 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 81611 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |