Osaühing Samuum
Registrisse kantud 11064227Osaühing Samuum (registrikood 11064227) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 21 962 eurot ja puhaskasum -26 114 eurot, bilansimaht 38 784 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Tuul. Juhatuse liige on Toomas Tuul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.08.2004 (22 a 1 k) · Männi tee 5, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE100921092 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100921092
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -118,9 % | 2024: -17,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -130,2 % | 2024: -13,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,7 % | 2024: 73,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 10,4 |
| Müügitulu kasv | −37,4 % | 2024: +105,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 962 | 35 111 | 17 084 | 19 694 | 31 982 | 29 188 | 49 935 |
| Puhaskasum | -26 114 | -6 011 | 49 236 | -15 307 | -1 647 | -15 561 | 11 125 |
| Käibevara | 26 946 | 49 852 | 56 171 | 3 554 | 16 874 | 11 286 | 20 594 |
| Põhivara | 11 838 | 13 128 | 278 | 1 389 | 7 046 | 13 165 | 19 752 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 784 | 62 980 | 56 449 | 4 943 | 23 920 | 24 451 | 40 346 |
| Kohustised kokku | 18 731 | 16 813 | 4 271 | 2 001 | 5 671 | 4 555 | 4 890 |
| Omakapital | 20 053 | 46 167 | 52 178 | 2 942 | 18 249 | 19 896 | 35 456 |
| Kasumimarginaal | -118,9 % | -17,1 % | 288,2 % | -77,7 % | -5,1 % | -53,3 % | 22,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 946 € · 69,5 %
- Põhivara 11 838 € · 30,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 731 € · 17,4 %
- Pikaajalised kohustised 12 000 € · 30,9 %
- Omakapital 20 053 € · 51,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 761 € | 1 602 € | 6 181 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 198 € | 1 531 € | 11 471 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 329 € | 1 293 € | 10 213 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 234 € | 1 126 € | 10 346 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 236 € | 1 126 € | 2 685 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 254 € | 1 126 € | 2 331 € | 1 |
| I kv 2025 | 990 € | 1 046 € | 9 477 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 174 € | 1 002 € | 6 615 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 587 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 534 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 91,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 060 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 027 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMänni tee 5, Haabneeme alevik, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 646 | 1 851 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 1 228 €
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 1 104 €
- Tartu Ülikool · maksed 315 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10082189 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10082189 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10082189 / 5
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10082189 / 4
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 10082189 / 3
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 82189 / 2
-
16.08.2004Esmakanne Ä 82189
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |