RELLI GROUP OÜ
Registrisse kantud 11064242RELLI GROUP OÜ (registrikood 11064242) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 21 400 eurot ja puhaskasum 112 738 eurot, bilansimaht 1 628 037 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vallo Arumäe. Ettevõttel on osalus 7 ettevõttes. Juhatuse liige on Vallo Arumäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.08.2004 (22 a 1 k) · Punane tn 73, Tallinn, 13619
Registriandmed KMKR EE100922790 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100922790
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 526,8 % | 2024: 263,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,1 % | 2024: 10,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,2 % | 2024: 50,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,4 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −37,4 % | 2024: +149,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 400 | 34 191 | 13 680 | 13 814 | 11 100 | 13 637 | 22 104 |
| Puhaskasum | 112 738 | 90 185 | 58 888 | 41 146 | 134 812 | 235 353 | 100 109 |
| Käibevara | 498 603 | 458 016 | 333 132 | 302 885 | 415 411 | 417 285 | 229 533 |
| Põhivara | 1 129 434 | 1 202 394 | 1 143 683 | 1 252 655 | 1 119 728 | 824 539 | 668 053 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 628 037 | 1 660 410 | 1 476 815 | 1 555 540 | 1 535 139 | 1 241 824 | 897 586 |
| Kohustised kokku | 827 675 | 818 427 | 665 377 | 648 617 | 669 362 | 394 547 | 285 662 |
| Omakapital | 800 362 | 841 983 | 811 438 | 906 923 | 865 777 | 847 277 | 611 924 |
| Kasumimarginaal | 526,8 % | 263,8 % | 430,5 % | 297,9 % | 1 214,5 % | 1 725,8 % | 452,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 498 603 € · 30,6 %
- Põhivara 1 129 434 € · 69,4 %
- Lühiajalised kohustised 78 424 € · 4,8 %
- Pikaajalised kohustised 749 251 € · 46,0 %
- Omakapital 800 362 € · 49,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 596 € | 0 € | 10 643 € | 0 |
| II kv 2026 | 983 € | 0 € | 4 959 € | 0 |
| I kv 2026 | 955 € | 0 € | 5 204 € | 1 |
| IV kv 2025 | 759 € | 0 € | 3 840 € | 1 |
| III kv 2025 | 700 € | 0 € | 3 669 € | 1 |
| II kv 2025 | 90 178 € | 1 529 € | 5 040 € | 1 |
| I kv 2025 | 121 € | 0 € | 3 237 € | 1 |
| IV kv 2024 | 675 € | 0 € | 4 597 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 199 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 548 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vallo Arumäe
- Starfish Academy OÜ Juhatuse liige
- SFA Global OÜ Tegelik kasusaaja
- Armenson Capital OÜ Juhatuse liige
- BNI Estonia OÜ Juhatuse liige
- Rich Life Education OÜ Juhatuse liige
- Armenson Capital Usaldusfond Tegelik kasusaaja
Varasemad isikud (1)
- Vallo Arumäe · Osanik · kuni 23.09.2026
Osalused teistes ettevõtetes (7)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Armenson Capital OÜ | 100 % | 25 000 € | 13.03.2025 | 74 093 €2025 |
| BNI Estonia OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 61 500 €2025 |
| Rich Life Education OÜ | 100 % | 2 700 € | 02.09.2023 | 57 630 €2025 |
| SFA Global OÜ | 78,41 % | 2 509 € | 22.09.2026 | 79 904 €2024 |
| SameDay OÜ | 23 % | 1 472 € | 02.09.2023 | 20 040 €2025 |
| IVK Properties OÜ | 20 % | 2 030 € | 23.05.2024 | 222 949 €2025 |
| MyDello OÜ | 3,05 % | 130 € | 16.06.2026 | 5 808 064 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (9)
-
Armenson Capital OÜ 100 %
-
BNI Estonia OÜ 100 %
-
Rich Life Education OÜ 100 %
-
SFA Global OÜ 78,41 %
-
SameDay OÜ 23 %
-
IVK Properties OÜ 20 %
-
MyDello OÜ 3,05 %
Skeem
LEI 254900ZWKZXROJR6DP28
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.09.2026Uus osalus: SFA Global OÜ (78.41%)
-
23.09.2026Osanike andmed muutusid
-
23.09.2026ui.event.capital_changed
-
22.09.2026Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10082185 / 12
-
22.09.2026Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10082185 / 13
-
06.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10082185 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10082185 / 10
-
15.02.2021Muutmiskanne Ä 10082185 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10082185 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10082185 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10082185 / 6
-
09.06.2011Muutmiskanne Ä 10082185 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |