CABINS OÜ
Registrisse kantud 11067817CABINS OÜ (registrikood 11067817) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuneeme küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 7 382 eurot ja puhaskasum -12 683 eurot, bilansimaht 87 889 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Silvennoinen. Juhatuse liige on Piret Silvennoinen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2004 (22 a 1 k) · Kivineeme tee 6, Rohuneeme küla, 74001
Registriandmed KMKR EE100925551 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100925551
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -171,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -445,0 % | 2024: -64,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,2 % | 2024: 15,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 382 | 0 | 116 652 | 9 180 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -12 683 | -10 081 | -1 119 | 2 273 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 19 178 | 15 298 | 30 331 | 32 056 | 27 873 | 27 873 | 27 873 |
| Põhivara | 68 711 | 84 734 | 9 662 | 12 490 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 87 889 | 100 032 | 39 993 | 44 546 | 27 873 | 27 873 | 27 873 |
| Kohustised kokku | 85 039 | 84 500 | 14 379 | 14 400 | – | – | – |
| Omakapital | 2 850 | 15 532 | 25 614 | 30 146 | 27 873 | 27 873 | 27 873 |
| Kasumimarginaal | -171,8 % | – | -1,0 % | 24,8 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 178 € · 21,8 %
- Põhivara 68 711 € · 78,2 %
- Lühiajalised kohustised 539 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 84 500 € · 96,1 %
- Omakapital 2 850 € · 3,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 263 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 263 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 154 € | 0 € | 700 € | 0 |
| II kv 2025 | 263 € | 0 € | 2 182 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 82 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKivineeme tee 6, Rohuneeme küla, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10082866 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10082866 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10082866 / 6
-
18.11.2015Muutmiskanne Ä 10082866 / 5
-
10.06.2011Muutmiskanne Ä 10082866 / 4
-
10.06.2010Muutmiskanne Ä 10082866 / 3
-
13.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 82866 / M3
-
10.10.2006Muutmiskanne Ä 82866 / 2
-
21.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 82866 / M2
-
21.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 82866 / M1
-
08.09.2004Esmakanne Ä 82866
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |