OÜ Storever
Registrisse kantud 11068395OÜ Storever (registrikood 11068395) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Laulasmaa küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2024. aasta müügitulu oli 565 eurot ja puhaskasum -320 eurot, bilansimaht 7 701 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Reijo Kesa. Juhatuse liige on Reijo Kesa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2004 (22 a 1 k) · Lõuna-Kadaka vkt 44, Laulasmaa küla, 76702
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -56,6 % | 2023: -186,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,2 % | 2023: -4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +181,1 % | 2023: −43,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +23,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 565 | 201 | 355 | 206 | 286 | 196 |
| Puhaskasum | -320 | -374 | -377 | -808 | -507 | -789 |
| Käibevara | 7 701 | 8 021 | 8 395 | 8 772 | 9 344 | 9 851 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 701 | 8 021 | 8 395 | 8 772 | 9 344 | 9 851 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | 0 |
| Omakapital | 7 701 | 8 021 | 8 395 | 8 772 | 9 344 | 9 851 |
| Kasumimarginaal | -56,6 % | -186,1 % | -106,2 % | -392,2 % | -177,3 % | -402,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 701 € · 100,0 %
- Omakapital 7 701 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 7 € | 0 € | 201 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 185 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõuna-Kadaka vkt 44, Laulasmaa küla, 76702
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10082949 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10082949 / 10
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10082949 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10082949 / 8
-
25.03.2013Muutmiskanne Ä 10082949 / 7
-
07.02.2013Muutmiskanne Ä 10082949 / M1
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10082949 / 6
-
25.07.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10082949 / 5
-
17.06.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10082949 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 82949 / 3
-
11.10.2004Muutmiskanne Ä 82949 / 2
-
13.09.2004Esmakanne Ä 82949
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |