Teraskatus OÜ
Registrisse kantud 11068946Teraskatus OÜ (registrikood 11068946) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük (EMTAK 4752). 2025. aasta müügitulu oli 743 051 eurot ja puhaskasum 27 828 eurot, bilansimaht 315 739 eurot. Juhatuse liikmed on Tarmo Saarmaa, Kusti Lepik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.09.2004 (22 a 1 k) · Jaama pst 6, Rakvere linn, 44311
Registriandmed KMKR EE100943818 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100943818
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,9 % | 2024: 12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,4 % | 2024: 82,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −1,2 % | 2024: −5,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 743 051 | 752 009 | 795 008 | 919 887 | 780 691 | 631 526 | 594 152 |
| Puhaskasum | 27 828 | 31 843 | 34 526 | 131 784 | 89 555 | 5 735 | 9 084 |
| Käibevara | 153 926 | 142 610 | 143 010 | 179 907 | 109 948 | 32 798 | 51 856 |
| Põhivara | 161 813 | 156 554 | 172 800 | 152 795 | 131 494 | 117 731 | 117 978 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 315 739 | 299 164 | 315 810 | 332 702 | 241 442 | 150 529 | 169 834 |
| Kohustised kokku | 80 935 | 52 188 | 60 705 | 82 123 | 92 370 | 71 070 | 76 110 |
| Omakapital | 234 804 | 246 976 | 255 105 | 250 579 | 149 072 | 79 459 | 93 724 |
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 4,2 % | 4,3 % | 14,3 % | 11,5 % | 0,9 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 153 926 € · 48,8 %
- Põhivara 161 813 € · 51,2 %
- Lühiajalised kohustised 59 153 € · 18,7 %
- Pikaajalised kohustised 21 782 € · 6,9 %
- Omakapital 234 804 € · 74,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
4752 Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük põhitegevus 494 216 €
-
43411 Katusetööd 248 835 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 586 € | 15 061 € | 216 647 € | 8 |
| II kv 2026 | 30 152 € | 15 043 € | 210 771 € | 8 |
| I kv 2026 | 29 742 € | 15 376 € | 114 268 € | 8 |
| IV kv 2025 | 33 264 € | 15 967 € | 225 091 € | 8 |
| III kv 2025 | 38 667 € | 15 699 € | 232 933 € | 8 |
| II kv 2025 | 31 442 € | 15 566 € | 195 262 € | 8 |
| I kv 2025 | 29 953 € | 15 733 € | 151 312 € | 8 |
| IV kv 2024 | 40 632 € | 14 728 € | 250 266 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 195 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 020 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 72 216 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 207 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 253 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Hoolekandeteenused · maksed 253 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40016843 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40016843 / 8
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40016843 / 7
-
09.10.2014Muutmiskanne Ä 40016843 / 6
-
23.02.2012Muutmiskanne Ä 40016843 / 5
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 40016843 / M2
-
02.06.2009Muutmiskanne Ä 16843 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 16843 / 3
-
01.09.2005Muutmiskanne Ä 16843 / 2
-
10.12.2004Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 83015 / 3
-
01.12.2004Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 16843
-
18.11.2004Märkus Ä 83015 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |