Osaühing Strandform
Registrisse kantud 11069288Osaühing Strandform (registrikood 11069288) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Raasiku alevik, tegevusala tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46161). 2024. aasta müügitulu oli 29 413 eurot ja puhaskasum -9 123 eurot, bilansimaht 43 070 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Ojavee. Juhatuse liige on Mart Ojavee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.09.2004 (22 a 1 k) · Tallinna mnt 18, Raasiku alevik, 75203
Registriandmed KMKR EE100928370 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100928370
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -31,0 % | 2023: -23,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -77,5 % | 2023: -40,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,3 % | 2023: 41,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2023: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −18,7 % | 2023: −70,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +18,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 413 | 36 189 | 122 019 | 96 602 | 78 851 | 12 467 |
| Puhaskasum | -9 123 | -8 517 | 7 818 | 5 485 | 7 764 | 997 |
| Käibevara | 17 171 | 21 793 | 36 122 | 31 938 | 19 070 | 11 179 |
| Põhivara | 25 899 | 29 179 | 2 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 070 | 50 972 | 38 222 | 31 938 | 19 070 | 11 179 |
| Kohustised kokku | 31 298 | 30 077 | 8 810 | 10 344 | 2 961 | 2 833 |
| Omakapital | 11 772 | 20 895 | 29 412 | 21 594 | 16 109 | 8 346 |
| Kasumimarginaal | -31,0 % | -23,5 % | 6,4 % | 5,7 % | 9,8 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 171 € · 39,9 %
- Põhivara 25 899 € · 60,1 %
- Lühiajalised kohustised 6 042 € · 14,0 %
- Pikaajalised kohustised 25 256 € · 58,6 %
- Omakapital 11 772 € · 27,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 452 € | 289 € | 32 562 € | 1 |
| II kv 2026 | 453 € | 289 € | 11 612 € | 1 |
| I kv 2026 | 535 € | 289 € | 9 495 € | 1 |
| IV kv 2025 | 522 € | 102 € | 33 862 € | 1 |
| III kv 2025 | 369 € | 29 € | 28 442 € | 1 |
| II kv 2025 | 212 € | 0 € | 13 466 € | 1 |
| I kv 2025 | 79 € | 0 € | 6 838 € | 1 |
| IV kv 2024 | 840 € | 612 € | 15 896 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 151 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 96 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 854 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 185 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTallinna mnt 18, Raasiku alevik, 75203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083024 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083024 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083024 / 7
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 10083024 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 83024 / 5
-
17.12.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 83024 / M4
-
17.12.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 83024 / M3
-
14.11.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 83024 / M2
-
09.11.2006Muutmiskanne Ä 83024 / 4
-
09.08.2006Muutmiskanne Ä 83024 / 3
-
14.10.2004Muutmiskanne Ä 83024 / 2
-
15.09.2004Esmakanne Ä 83024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.11.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |