RixFixFade OÜ
Registrisse kantud 11069638RixFixFade OÜ (registrikood 11069638) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2024. aasta müügitulu oli 3 000 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 15 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Randväli. Juhatuse liikmed on Raul Randväli, Rico Randväli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2004 (22 a 1 k) · Rännaku pst 12, Tallinn, 10917
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2023: 2,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,0 % | 2023: 20,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2023: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −26,5 % | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 000 | 4 080 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 15 000 | 15 400 | 3 021 | 3 021 | 3 021 | 3 021 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 000 | 15 400 | 3 021 | 3 021 | 3 021 | 3 021 |
| Kohustised kokku | 12 000 | 12 299 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 000 | 3 101 | 3 021 | 3 021 | 3 021 | 3 021 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2,0 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 000 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 000 € · 80,0 %
- Omakapital 3 000 € · 20,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Randväli
- GR Rooms OÜ Tegelik kasusaaja
- CAPELLA CONSULTING OSAÜHING Tegelik kasusaaja
- Futom OÜ Osanik
- Tervisehool OÜ Osanik
- Promecom REC Osaühing Juhatuse liige Maksuvõlg
- Numberheads OÜ Juhatuse liige
- Randfeld osaühing Tegelik kasusaaja
- Capella Finance OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.02.2026Muutmiskanne Ä 10083100 / 10
-
19.02.2026Muutmiskanne Ä 10083100 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083100 / 8
-
21.11.2018Muutmiskanne Ä 10083100 / 7
-
16.11.2018Muutmiskanne Ä 10083100 / M10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083100 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083100 / 5
-
22.03.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10083100 / 4
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10083100 / 3
-
20.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10083100 / M6
-
01.04.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10083100 / M5
-
12.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 83100 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 22.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |