Papermill OÜ
Registrisse kantud 11070819Papermill OÜ (registrikood 11070819) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 110 786 eurot ja puhaskasum 561 eurot, bilansimaht 27 736 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veikko Vaher. Juhatuse liige on Veikko Vaher. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2004 (22 a 0 k) · Trummi tn 23, Tallinn, 12617
Registriandmed KMKR EE100925807 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100925807
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: -6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,5 % | 2024: -21,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 2024: 85,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,8 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | +3,5 % | 2024: +5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 110 786 | 107 038 | 101 642 | 91 752 | 78 240 | 65 019 | 58 926 |
| Puhaskasum | 561 | -6 634 | 5 090 | 5 803 | 12 269 | 4 911 | 339 |
| Käibevara | 27 736 | 35 712 | 37 802 | 35 910 | 28 017 | 17 852 | 9 344 |
| Põhivara | 0 | 0 | 4 193 | 2 668 | 3 039 | 3 424 | 2 240 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 736 | 35 712 | 41 995 | 38 578 | 31 056 | 21 276 | 11 584 |
| Kohustised kokku | 5 721 | 5 258 | 4 907 | 6 580 | 4 861 | 7 350 | 2 569 |
| Omakapital | 22 015 | 30 454 | 37 088 | 31 998 | 26 195 | 13 926 | 9 015 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | -6,2 % | 5,0 % | 6,3 % | 15,7 % | 7,6 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 736 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 721 € · 20,6 %
- Omakapital 22 015 € · 79,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 177 € | 3 998 € | 34 193 € | 2 |
| II kv 2026 | 9 460 € | 3 998 € | 25 526 € | 1 |
| I kv 2026 | 9 959 € | 4 152 € | 26 041 € | 1 |
| IV kv 2025 | 10 729 € | 4 460 € | 31 220 € | 1 |
| III kv 2025 | 11 160 € | 4 460 € | 27 932 € | 1 |
| II kv 2025 | 11 059 € | 4 460 € | 24 949 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 297 € | 4 372 € | 25 722 € | 1 |
| IV kv 2024 | 9 332 € | 4 198 € | 26 242 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 726 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 333 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 398 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 281 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083241 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083241 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083241 / 5
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10083241 / 4
-
09.02.2011Muutmiskanne Ä 10083241 / 3
-
08.02.2011Muutmiskanne Ä 10083241 / M2
-
01.02.2011Muutmiskanne Ä 10083241 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 83241 / 2
-
27.09.2004Esmakanne Ä 83241
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |