OÜ ClinScience
Registrisse kantud 11072959OÜ ClinScience (registrikood 11072959) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 4 058 eurot ja puhaskasum -1 828 eurot, bilansimaht 4 558 eurot. Juhatuse liikmed on Gert Vanakesa, Tõnu Vanakesa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2004 (22 a 0 k) · Tondi tn 44, Tallinn, 11316
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 540 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 540 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -45,0 % | 2024: 36,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -40,1 % | 2024: 39,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −77,0 % | 2024: −45,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 058 | 17 660 | 32 649 | 39 306 | 38 772 | 2 224 | 0 |
| Puhaskasum | -1 828 | 6 506 | 25 462 | 8 367 | 12 281 | 2 137 | 0 |
| Käibevara | 3 970 | 15 680 | 27 442 | 22 487 | 14 002 | 1 604 | 50 |
| Põhivara | 588 | 706 | 824 | 942 | 1 060 | 1 177 | 594 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 558 | 16 386 | 28 266 | 23 429 | 15 062 | 2 781 | 644 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 4 558 | 16 386 | 28 266 | 23 429 | 15 062 | 2 781 | 644 |
| Kasumimarginaal | -45,0 % | 36,8 % | 78,0 % | 21,3 % | 31,7 % | 96,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 970 € · 87,1 %
- Põhivara 588 € · 12,9 %
- Omakapital 4 558 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 2 821 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 4 502 € | 385 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 4 125 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 940 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gert Vanakesa
- PersianDreams OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Käo tn 55 korteriühistu Juhatuse liige
-
Tõnu Vanakesa
- OSAÜHING Chausson Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083513 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083513 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083513 / 6
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10083513 / 5
-
27.02.2013Muutmiskanne Ä 10083513 / 4
-
18.02.2013Muutmiskanne Ä 10083513 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 83513 / 2
-
08.10.2004Esmakanne Ä 83513
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |