OÜ Demontering
Registrisse kantud 11074556OÜ Demontering (registrikood 11074556) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 2 785 599 eurot ja puhaskasum -22 433 eurot, bilansimaht 999 524 eurot. Juhatuse liikmed on Sven Kimmel, Virgo Mihkelsoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.10.2004 (21 a 11 k) · Joa tee 11, Vääna küla, 76903
Registriandmed KMKR EE100970519 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100970519
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,8 % | 2024: -3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,8 % | 2024: -10,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,0 % | 2024: 61,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +31,3 % | 2024: +37,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 785 599 | 2 121 624 | 1 548 785 | 1 287 979 | 1 045 403 | 671 473 | 529 298 |
| Puhaskasum | -22 433 | -63 368 | 32 561 | 95 370 | 23 004 | 19 993 | 2 989 |
| Käibevara | 888 171 | 948 005 | 801 973 | 697 608 | 570 523 | 530 589 | 520 190 |
| Põhivara | 111 353 | 51 821 | 64 167 | 83 853 | 67 000 | 83 966 | 47 552 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 999 524 | 999 826 | 866 140 | 781 461 | 637 523 | 614 555 | 567 742 |
| Kohustised kokku | 409 882 | 387 751 | 190 697 | 138 579 | 90 011 | 90 047 | 63 227 |
| Omakapital | 589 642 | 612 075 | 675 443 | 642 882 | 547 512 | 524 508 | 504 515 |
| Kasumimarginaal | -0,8 % | -3,0 % | 2,1 % | 7,4 % | 2,2 % | 3,0 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 888 171 € · 88,9 %
- Põhivara 111 353 € · 11,1 %
- Lühiajalised kohustised 365 074 € · 36,5 %
- Pikaajalised kohustised 44 808 € · 4,5 %
- Omakapital 589 642 € · 59,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 2 572 435 €
-
63911 Veebiotsinguportaalide tegevus 213 164 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 522 € | 32 621 € | 620 471 € | 9 |
| II kv 2026 | 42 589 € | 36 484 € | 2 138 352 € | 11 |
| I kv 2026 | 41 321 € | 39 198 € | 750 539 € | 11 |
| IV kv 2025 | 41 083 € | 42 405 € | 720 040 € | 12 |
| III kv 2025 | 49 259 € | 41 879 € | 755 255 € | 13 |
| II kv 2025 | 52 107 € | 46 070 € | 694 594 € | 13 |
| I kv 2025 | 61 799 € | 41 006 € | 688 867 € | 16 |
| IV kv 2024 | 60 829 € | 41 783 € | 870 204 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 174 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 874 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 206 824 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 323 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Virgo Mihkelsoo
- TruckParts Eesti Osaühing Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing ELV Juhatuse liige
- Table Tennis Point OÜ Tegelik kasusaaja
- Lauatennisekeskus Tegelik kasusaaja
- VINCoder OÜ Tegelik kasusaaja
- PartsForPro OÜ Juhatuse liige
- GlavInvest OÜ Juhatuse liige
- MultiMeedium OÜ Juhatuse liige
-
Sven Kimmel
- Mittetulundusühing ELV Juhatuse liige
- VINCoder OÜ Tegelik kasusaaja
- autolammutus.eu OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemine LaokompleksiKL-509196 · alates 28.08.2020
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Harku vald 22 433 €
- 19. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Harku vald 29,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 295 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 295 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10084731 / 12
-
05.06.2024Kommertspandi avamiskanne K 10084731 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10084731 / 10
-
05.07.2023Kommertspandi muutmiskanne K 10084731 / 8
-
05.07.2023Kommertspandi avamiskanne K 10084731 / 9
-
03.07.2023Kommertspandi avamiskanne K 10084731 / M4
-
05.12.2018Muutmiskanne Ä 10084731 / 7
-
26.11.2018Muutmiskanne Ä 10084731 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10084731 / 6
-
06.03.2013Kommertspandi avamiskanne K 10084731 / 5
-
01.03.2013Kommertspandi avamiskanne K 10084731 / M2
-
07.03.2012Muutmiskanne Ä 10084731 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |