Brauermoto OÜ
Registrisse kantud 11076851Brauermoto OÜ (registrikood 11076851) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Puhtaleiva küla, tegevusala mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47831). 2025. aasta müügitulu oli 19 622 eurot ja puhaskasum 1 160 eurot, bilansimaht 55 465 eurot. Juhatuse liikmed on Inga Brauer, Jüri Brauer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.12.2004 (21 a 9 k) · Habola, Puhtaleiva küla, 60522
Registriandmed KMKR EE100942893 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100942893
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,7 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,6 % | 2024: 7,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −23,1 % | 2024: −15,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 622 | 25 510 | 29 999 | 30 494 | 40 261 | 55 366 | 60 129 |
| Puhaskasum | 1 160 | 13 | 761 | 647 | -348 | -21 | 363 |
| Käibevara | 52 790 | 51 241 | 50 917 | 59 641 | 105 874 | 103 222 | 105 318 |
| Põhivara | 2 675 | 3 147 | 3 742 | 5 557 | 7 399 | 7 498 | 7 269 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 465 | 54 388 | 54 659 | 65 198 | 113 273 | 110 720 | 112 587 |
| Kohustised kokku | 50 113 | 50 196 | 50 480 | 61 780 | 110 502 | 107 601 | 109 447 |
| Omakapital | 5 352 | 4 192 | 4 179 | 3 418 | 2 771 | 3 119 | 3 140 |
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 0,1 % | 2,5 % | 2,1 % | -0,9 % | 0,0 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 790 € · 95,2 %
- Põhivara 2 675 € · 4,8 %
- Lühiajalised kohustised 50 113 € · 90,4 %
- Omakapital 5 352 € · 9,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 527 € | 0 € | 5 332 € | 0 |
| II kv 2026 | 660 € | 0 € | 7 864 € | 0 |
| I kv 2026 | 887 € | 703 € | 4 269 € | 1 |
| IV kv 2025 | 400 € | 0 € | 4 330 € | 0 |
| III kv 2025 | 527 € | 0 € | 6 420 € | 0 |
| II kv 2025 | 401 € | 0 € | 9 260 € | 0 |
| I kv 2025 | 471 € | 0 € | 5 870 € | 0 |
| IV kv 2024 | 750 € | 0 € | 9 534 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 176 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 777 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHabola, Puhtaleiva küla, 60522
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
17.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20028072 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20028072 / 5
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20028072 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20028072 / 3
-
09.07.2010Muutmiskanne Ä 20028072 / 2
-
17.12.2004Esmakanne Ä 28072
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |