OÜ CRC
Registrisse kantud 11077017OÜ CRC (registrikood 11077017) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Lähte alevik, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 394 594 eurot ja puhaskasum 26 409 eurot, bilansimaht 252 485 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ain Tammvere. Juhatuse liikmed on Ain Tammvere, Indrek Tammvere. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2004 (21 a 9 k) · Kuuse tn 9, Lähte alevik, 60502
Registriandmed KMKR EE100946598 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100946598
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,7 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,9 % | 2024: 21,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,5 % | 2024: 74,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +15,5 % | 2024: −27,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 394 594 | 341 662 | 467 932 | 294 003 | 252 928 | 144 235 | 202 733 |
| Puhaskasum | 26 409 | 35 767 | 60 312 | 34 900 | -24 941 | -17 638 | 25 940 |
| Käibevara | 209 433 | 125 074 | 78 554 | 73 599 | 47 412 | 70 059 | 49 170 |
| Põhivara | 43 052 | 95 607 | 92 811 | 53 664 | 52 579 | 6 640 | 40 531 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 252 485 | 220 681 | 171 365 | 127 263 | 99 991 | 76 699 | 89 701 |
| Kohustised kokku | 61 884 | 56 489 | 42 939 | 59 149 | 66 777 | 18 544 | 13 908 |
| Omakapital | 190 601 | 164 192 | 128 426 | 68 114 | 33 214 | 58 155 | 75 793 |
| Kasumimarginaal | 6,7 % | 10,5 % | 12,9 % | 11,9 % | -9,9 % | -12,2 % | 12,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 209 433 € · 82,9 %
- Põhivara 43 052 € · 17,1 %
- Lühiajalised kohustised 48 184 € · 19,1 %
- Pikaajalised kohustised 13 700 € · 5,4 %
- Omakapital 190 601 € · 75,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 351 929 €
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 13 028 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 13 000 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 10 137 €
-
38211 Materjalide taaskasutusele võtmine 6 500 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 639 € | 2 955 € | 182 008 € | 2 |
| II kv 2026 | 23 927 € | 2 404 € | 187 346 € | 2 |
| I kv 2026 | 16 630 € | 2 177 € | 129 048 € | 2 |
| IV kv 2025 | 19 269 € | 2 446 € | 144 659 € | 2 |
| III kv 2025 | 23 909 € | 2 178 € | 191 977 € | 2 |
| II kv 2025 | 11 912 € | 2 046 € | 108 623 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 199 € | 1 911 € | 69 750 € | 2 |
| IV kv 2024 | 13 252 € | 2 262 € | 127 082 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 880 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 985 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 60 669 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 947 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ain Tammvere
- ESTIKO Elekter OÜ Juhatuse liige
- Inseneri- ja tehnikaühistu REBELLA Juhatuse liige
- ESTIKO Energia OÜ Juhatuse liige
- TARTU ROTARY KLUBI Juhatuse liige
- OÜ Tarco Arendus Juhatuse liige
- Leholand OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing MMFC Ralliklubi Tegelik kasusaaja
- OÜ Koidula Kinnisvara Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuuse tn 9, Lähte alevik, 60502
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20028091 / 9
-
14.10.2019Muutmiskanne Ä 20028091 / 8
-
07.10.2019Muutmiskanne Ä 20028091 / M2
-
30.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20028091 / 7
-
30.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20028091 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20028091 / 6
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 20028091 / 5
-
29.12.2008Muutmiskanne Ä 28091 / 4
-
20.10.2008Muutmiskanne Ä 28091 / 3
-
04.01.2005Muutmiskanne Ä 28091 / 2
-
22.12.2004Esmakanne Ä 28091
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |