Osaühing Markwend
Registrisse kantud 11078264Osaühing Markwend (registrikood 11078264) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 18 600 eurot ja puhaskasum 1 369 260 eurot, bilansimaht 28 979 808 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanus Otsa. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jaanus Otsa, Aivar Raudsik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2004 (22 a 0 k) · Lelle tn 24, Tallinn, 11318
Registriandmed KMKR EE101070764 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101070764
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7 361,6 % | 2024: 16 311,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,3 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,6 % | 2024: 89,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | 0,0 % | 2024: −76,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 600 | 18 600 | 79 145 | 14 400 | 181 858 | 14 400 | 14 400 |
| Puhaskasum | 1 369 260 | 3 033 846 | 1 023 890 | 1 328 177 | 1 836 734 | 1 711 885 | 2 233 700 |
| Käibevara | 1 331 151 | 1 829 760 | 1 440 089 | 1 248 353 | 1 342 067 | 2 331 817 | 1 388 714 |
| Põhivara | 27 648 657 | 26 058 846 | 24 346 152 | 23 467 369 | 22 483 617 | 19 842 954 | 19 326 566 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 979 808 | 27 888 606 | 25 786 241 | 24 715 722 | 23 825 684 | 22 174 771 | 20 715 280 |
| Kohustised kokku | 3 002 958 | 3 007 016 | 3 313 498 | 3 056 869 | 3 115 008 | 3 002 829 | 2 926 337 |
| Omakapital | 25 976 850 | 24 881 590 | 22 472 743 | 21 658 853 | 20 710 676 | 19 171 942 | 17 788 943 |
| Kasumimarginaal | 7 361,6 % | 16 311,0 % | 1 293,7 % | 9 223,5 % | 1 010,0 % | 11 888,1 % | 15 511,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 331 151 € · 4,6 %
- Põhivara 27 648 657 € · 95,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 152 710 € · 4,0 %
- Pikaajalised kohustised 1 850 248 € · 6,4 %
- Omakapital 25 976 850 € · 89,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 590 € | 1 187 € | 4 650 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 777 € | 1 187 € | 4 650 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 115 € | 1 187 € | 4 650 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 641 € | 1 187 € | 4 650 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 978 € | 1 187 € | 4 650 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 689 € | 1 238 € | 4 650 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 610 € | 1 331 € | 4 650 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 522 € | 1 309 € | 4 650 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 863 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 396 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 55,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 550 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanus Otsa
- OÜ Astlanda Ehitus Tegelik kasusaaja
- OÜ Astlanda Invest Tegelik kasusaaja
- Tagala Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Loopealse Elamu OÜ Tegelik kasusaaja
- Astlanda Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Pintaro Tegelik kasusaaja
- Osaühing BCA Center Tegelik kasusaaja
- Vesipapi 2 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aivar Raudsik
- Aavik & Partnerid Advokaadibüroo OÜ Osanik
- BHG Finance OÜ Juhatuse liige
- Osaühing ADV Holdings Osanik
- United Real Estate Fund MASF Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing KENTEX Arendus | 33,25 % | 931 € | 02.09.2023 | 567 955 €2025 |
| OÜ Astlanda Ehitus | 25,80 % | 164 862 € | 16.08.2023 | 24 033 000 €2025 |
| OÜ Tondi Tennisekeskus | 0,63 % | 6 400 € | 16.08.2023 | 4 461 547 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (15)
-
Osaühing KENTEX Arendus 33,25 %
-
OÜ Astlanda Ehitus 25,80 %
-
OÜ Tondi Tennisekeskus 0,63 %
Skeem
LEI 549300TJMMOF78GZ7T56
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10083543 / 15
-
10.10.2023Muutmiskanne Ä 10083543 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083543 / 13
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10083543 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083543 / 11
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083543 / 10
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10083543 / 9
-
12.01.2015Muutmiskanne Ä 10083543 / 8
-
30.12.2013Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10083543 / 6
-
30.12.2013Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10083543 / 7
-
07.02.2012Muutmiskanne Ä 10083543 / 5
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10083543 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |