OÜ Eldostar
Registrisse kantud 11079849OÜ Eldostar (registrikood 11079849) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lammutamine (EMTAK 43111). 2025. aasta müügitulu oli 584 819 eurot ja puhaskasum 20 397 eurot, bilansimaht 617 821 eurot. Juhatuse liikmed on Arno Tali, Ott Silla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2004 (21 a 11 k) · Punane tn 40, Tallinn, 13619
Registriandmed KMKR EE100935606 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100935606
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lammutamine
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,6 % | 2024: 6,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 2024: 90,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,8 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | −27,6 % | 2024: −19,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 584 819 | 807 750 | 1 007 641 | 1 013 050 | 1 006 022 | 725 804 | 741 893 |
| Puhaskasum | 20 397 | 35 187 | 160 | 11 914 | 97 341 | 6 400 | 48 713 |
| Käibevara | 386 988 | 310 215 | 250 412 | 215 772 | 350 748 | 244 218 | 360 860 |
| Põhivara | 230 833 | 295 916 | 325 706 | 418 138 | 319 269 | 241 245 | 263 597 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 617 821 | 606 131 | 576 118 | 633 910 | 670 017 | 485 463 | 624 457 |
| Kohustised kokku | 49 822 | 58 529 | 63 703 | 121 655 | 169 676 | 82 463 | 227 857 |
| Omakapital | 567 999 | 547 602 | 512 415 | 512 255 | 500 341 | 403 000 | 396 600 |
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 4,4 % | 0,0 % | 1,2 % | 9,7 % | 0,9 % | 6,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 386 988 € · 62,6 %
- Põhivara 230 833 € · 37,4 %
- Lühiajalised kohustised 49 822 € · 8,1 %
- Omakapital 567 999 € · 91,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43111 Lammutamine põhitegevus 443 092 €
-
38211 Materjalide taaskasutusele võtmine 87 012 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 51 871 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 115 € | 17 533 € | 97 855 € | 4 |
| II kv 2026 | 31 824 € | 15 109 € | 139 218 € | 6 |
| I kv 2026 | 39 648 € | 19 871 € | 127 878 € | 4 |
| IV kv 2025 | 45 210 € | 19 229 € | 187 293 € | 4 |
| III kv 2025 | 23 691 € | 17 985 € | 112 850 € | 4 |
| II kv 2025 | 21 885 € | 16 848 € | 87 792 € | 4 |
| I kv 2025 | 28 802 € | 14 409 € | 141 756 € | 4 |
| IV kv 2024 | 22 829 € | 15 428 € | 119 093 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 038 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 844 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 32 618 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 810 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Arno Tali
- OÜ Multivara Tegelik kasusaaja
- T Ruut OÜ Juhatuse liige
- Multivara Projekt OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Põltsamaa GREID Tegelik kasusaaja
- OÜ Heronest Tegelik kasusaaja
- Osaühing EKSKAVAR Juhatuse liige
- Multivara Invest OÜ Osanik
- Osaühing MINERO Tegelik kasusaaja
-
Multivara Invest OÜ
- T Ruut OÜ Osanik
- Multivara Projekt OÜ Osanik
- Osaühing Põltsamaa GREID Osanik
- Osaühing MINERO Osanik
- Multireklaam OÜ Osanik
- Prügiproff OÜ Osanik
- Multi Koolitus OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Multivara Invest OÜ 66,98 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/515627 · alates 30.03.2022
-
Jäätmete käitlemine Punane tn 40KL-512666 · alates 30.06.2021
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 144 832 | 327 719 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tapa Vallavalitsus · maksed 52 948 €
- Maa- ja Ruumiamet · maksed 42 408 €
- Väike-Maarja Vallavalitsus · maksed 29 264 €
- AS Eesti Raudtee · maksed 15 252 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 4 960 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.02.2025Muutmiskanne Ä 10083696 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083696 / 10
-
30.06.2020Muutmiskanne Ä 10083696 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083696 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083696 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10083696 / 6
-
21.03.2012Muutmiskanne Ä 10083696 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 83696 / 4
-
03.03.2008Muutmiskanne Ä 83696 / 3
-
16.11.2004Muutmiskanne Ä 83696 / 2
-
18.10.2004Esmakanne Ä 83696
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |