Venwall OÜ
Registrisse kantud 11081929Venwall OÜ (registrikood 11081929) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 149 831 eurot ja puhaskasum 3 364 eurot, bilansimaht 393 931 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Vendel. Juhatuse liige on Andrus Vendel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2004 (21 a 11 k) · Järveotsa tee 23, Tallinn, 13520
Registriandmed KMKR EE100946763 · osakapital 14 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100946763
- Osakapital
- 14 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 2024: -1,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,0 % | 2024: -3,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,1 % | 2024: 42,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: +3,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 149 831 | 172 327 | 166 108 | 178 216 | 106 975 | 103 536 | 146 801 |
| Puhaskasum | 3 364 | -1 770 | 708 | 52 228 | 9 435 | -22 921 | -9 782 |
| Käibevara | 56 059 | 29 198 | 43 259 | 52 512 | 42 203 | 33 426 | 31 490 |
| Põhivara | 337 872 | 93 048 | 72 289 | 41 660 | 51 158 | 41 262 | 96 154 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 393 931 | 122 246 | 115 548 | 94 172 | 93 361 | 74 688 | 127 644 |
| Kohustised kokku | 338 276 | 69 955 | 61 487 | 40 819 | 92 236 | 82 998 | 113 033 |
| Omakapital | 55 655 | 52 291 | 54 061 | 53 353 | 1 125 | -8 310 | 14 611 |
| Kasumimarginaal | 2,2 % | -1,0 % | 0,4 % | 29,3 % | 8,8 % | -22,1 % | -6,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 059 € · 14,2 %
- Põhivara 337 872 € · 85,8 %
- Lühiajalised kohustised 168 243 € · 42,7 %
- Pikaajalised kohustised 170 033 € · 43,2 %
- Omakapital 55 655 € · 14,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 109 328 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 35 694 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 500 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 309 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 954 € | 7 805 € | 132 101 € | 4 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 349 € | 98 157 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 083 € | 31 518 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 726 € | 1 020 € | 20 574 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 941 € | 30 052 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 991 € | 24 615 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 311 € | 1 047 € | 10 785 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 935 € | 9 949 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 651 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 602 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 034 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 251 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10084004 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10084004 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10084004 / 8
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10084004 / 7
-
27.12.2013Muutmiskanne Ä 10084004 / 6
-
03.12.2013Muutmiskanne Ä 10084004 / 5
-
26.11.2013Muutmiskanne Ä 10084004 / M2
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 10084004 / 4
-
17.11.2011Muutmiskanne Ä 10084004 / M1
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 10084004 / 3
-
31.12.2004Muutmiskanne Ä 84004 / 2
-
03.11.2004Esmakanne Ä 84004
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |