Põli OÜ
Registrisse kantud 11082308Põli OÜ (registrikood 11082308) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 7 808 eurot ja puhaskasum 31 eurot, bilansimaht 7 435 eurot. Juhatuse liige on Kalvo Kalmu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.2004 (21 a 11 k) · Saha tn 23, Tallinn, 10917
Registriandmed KMKR EE100938506 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100938506
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -54,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: -76,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −24,9 % | 2024: −47,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 808 | 10 399 | 19 722 | 11 811 | 15 346 | 4 005 | 6 191 |
| Puhaskasum | 31 | -5 657 | 1 683 | 2 413 | 2 980 | -3 699 | -6 204 |
| Käibevara | 3 942 | 3 365 | 10 656 | 4 520 | 6 650 | 3 284 | 6 683 |
| Põhivara | 3 493 | 4 038 | 5 448 | 6 857 | 2 400 | 2 700 | 3 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 435 | 7 403 | 16 104 | 11 377 | 9 050 | 5 984 | 9 683 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 3 044 | 0 | 86 | – | 0 |
| Omakapital | 7 435 | 7 403 | 13 060 | 11 377 | 8 964 | 5 984 | 9 683 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -54,4 % | 8,5 % | 20,4 % | 19,4 % | -92,4 % | -100,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 942 € · 53,0 %
- Põhivara 3 493 € · 47,0 %
- Omakapital 7 435 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 41 € | 0 € | 3 327 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 527 € | 0 |
| I kv 2026 | 76 € | 0 € | 1 433 € | 0 |
| IV kv 2025 | 249 € | 0 € | 5 229 € | 0 |
| III kv 2025 | 290 € | 0 € | 2 824 € | 0 |
| II kv 2025 | 118 € | 0 € | 2 512 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 524 € | 0 |
| IV kv 2024 | 201 € | 0 € | 5 529 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 109 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merle Viirmaa
- Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon Juhatuse liige
- Mevi Finants OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Saha tn 23a korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10084042 / 13
-
28.06.2023Muutmiskanne Ä 10084042 / 12
-
02.06.2023Muutmiskanne Ä 10084042 / 11
-
01.06.2023Muutmiskanne Ä 10084042 / M2
-
28.06.2019Muutmiskanne Ä 10084042 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10084042 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10084042 / 8
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10084042 / 7
-
19.09.2012Muutmiskanne Ä 10084042 / 6
-
06.07.2011Muutmiskanne Ä 10084042 / 5
-
23.05.2011Muutmiskanne Ä 10084042 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 84042 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |