IZALL.COM OÜ
Registrisse kantud 11086660IZALL.COM OÜ (registrikood 11086660) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 504 100 eurot ja puhaskasum -184 476 eurot, bilansimaht 295 294 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Osaühing IZALL HOLDING. Juhatuse liikmed on Tarmo Kaljumäe, Siim Maar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2004 (21 a 10 k) · Mustamäe tee 16, Tallinn, 10616
Registriandmed KMKR EE100939602 · osakapital 10 226 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100939602
- Osakapital
- 10 226 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -36,6 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -82,6 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 2024: 88,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 12,0 |
| Müügitulu kasv | +2,3 % | 2024: +20,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 504 100 | 492 806 | 410 312 | 512 098 | 217 146 | 344 309 | 245 022 |
| Puhaskasum | -184 476 | 2 401 | 29 029 | 98 602 | -73 801 | 18 318 | 5 685 |
| Käibevara | 175 294 | 461 021 | 500 776 | 463 286 | 300 208 | 377 464 | 356 614 |
| Põhivara | 120 000 | 1 485 | 1 485 | 34 | 5 022 | 11 363 | 18 621 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 295 294 | 462 506 | 502 261 | 463 320 | 305 230 | 388 827 | 375 235 |
| Kohustised kokku | 71 855 | 54 219 | 96 376 | 86 464 | 26 976 | 36 772 | 39 710 |
| Omakapital | 223 439 | 408 287 | 405 885 | 376 856 | 278 254 | 352 055 | 335 525 |
| Kasumimarginaal | -36,6 % | 0,5 % | 7,1 % | 19,3 % | -34,0 % | 5,3 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 175 294 € · 59,4 %
- Põhivara 120 000 € · 40,6 %
- Lühiajalised kohustised 71 855 € · 24,3 %
- Omakapital 223 439 € · 75,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 582 € | 20 867 € | 102 702 € | 3 |
| II kv 2026 | 40 049 € | 21 155 € | 103 534 € | 3 |
| I kv 2026 | 42 228 € | 21 189 € | 111 721 € | 3 |
| IV kv 2025 | 51 206 € | 18 532 € | 157 415 € | 3 |
| III kv 2025 | 42 691 € | 19 348 € | 142 263 € | 3 |
| II kv 2025 | 36 150 € | 18 045 € | 118 221 € | 3 |
| I kv 2025 | 34 211 € | 17 632 € | 99 022 € | 3 |
| IV kv 2024 | 48 030 € | 16 806 € | 207 218 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 527 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 956 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 234 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 459 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Kaljumäe
- Osaühing IZALL HOLDING Tegelik kasusaaja
-
Siim Maar
- Osaühing IZALL HOLDING Osanik
- CS Global OÜ Tegelik kasusaaja
- Spordiklubi Hapsal Aquila Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Osaühing IZALL HOLDING 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 221 756 | 440 267 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 96 145 €
- Sotsiaalkindlustusamet · maksed 67 150 €
- Terviseamet · maksed 27 776 €
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 27 572 €
- Tööinspektsioon · maksed 3 112 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 452 777 € ilma raamlepinguteta-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 05.02.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubTelesild teenusena Võta kasutusele uus töövahend, mis kohandub tööprotsessi järgivalt. Olgu selleks koosolek, kohtumine, klienditeenindus või konverents. RIIGIASUTUSELE Telesild koosolekud, infotunnid ja koolitused Põhjalik valdkonna kogemustepagas, professionaalne suhtumine, eestikeelne iseteenindus ja kohalik kasutajatugi on vaid mõned põhjused, miks Telesild videokohtumiste kasutuselevõtt võiks olla
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10084513 / 12
-
14.12.2020Muutmiskanne Ä 10084513 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10084513 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10084513 / 9
-
07.04.2017Muutmiskanne Ä 10084513 / 8
-
27.03.2017Muutmiskanne Ä 10084513 / M1
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10084513 / 7
-
10.09.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 84513 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 84513 / 5
-
06.08.2008Muutmiskanne Ä 84513 / 4
-
28.04.2005Muutmiskanne Ä 84513 / 3
-
11.02.2005Muutmiskanne Ä 84513 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |