Softsystems OÜ
Registrisse kantud 11087346Softsystems OÜ (registrikood 11087346) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 1 839 405 eurot ja puhaskasum 94 159 eurot, bilansimaht 478 328 eurot. Juhatuse liige on Omanikukonto: KALVI Tering. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.12.2004 (21 a 10 k) · Mäealuse tn 4/1, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE100943025 · osakapital 12 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100943025
- Osakapital
- 12 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 45,1 % | 2024: 37,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,7 % | 2024: 46,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +13,0 % | 2024: −1,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 839 405 | 1 627 962 | 1 644 588 | 1 351 466 | 1 074 000 | 917 849 | 776 772 |
| Puhaskasum | 94 159 | 80 276 | 181 029 | 73 586 | 85 227 | 52 700 | 56 579 |
| Käibevara | 412 664 | 394 606 | 419 915 | 276 940 | 289 276 | 194 152 | 173 258 |
| Põhivara | 65 664 | 65 320 | 28 844 | 20 603 | 18 799 | 16 340 | 20 391 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 478 328 | 459 926 | 448 759 | 297 543 | 308 075 | 210 492 | 193 649 |
| Kohustised kokku | 269 524 | 245 282 | 216 393 | 164 604 | 168 022 | 100 261 | 83 618 |
| Omakapital | 208 804 | 214 644 | 232 366 | 132 939 | 140 053 | 110 231 | 110 031 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 4,9 % | 11,0 % | 5,4 % | 7,9 % | 5,7 % | 7,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 412 664 € · 86,3 %
- Põhivara 65 664 € · 13,7 %
- Lühiajalised kohustised 269 524 € · 56,3 %
- Omakapital 208 804 € · 43,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus põhitegevus 1 680 388 €
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük 159 017 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 215 864 € | 134 786 € | 509 520 € | 24 |
| II kv 2026 | 236 587 € | 129 724 € | 647 079 € | 24 |
| I kv 2026 | 194 239 € | 119 767 € | 543 991 € | 22 |
| IV kv 2025 | 187 359 € | 116 047 € | 483 207 € | 21 |
| III kv 2025 | 191 964 € | 119 847 € | 429 407 € | 21 |
| II kv 2025 | 188 349 € | 112 716 € | 469 861 € | 21 |
| I kv 2025 | 161 949 € | 94 753 € | 474 802 € | 20 |
| IV kv 2024 | 157 485 € | 98 088 € | 432 910 € | 17 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 71 955 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 44 929 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 42,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 169 840 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 600 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: CARLOS Niitsoo
- NordicPipes OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ CLEVER CONSULTING Tegelik kasusaaja
- Kasvukaar OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Jan Meresmaa
- Anyways OÜ Juhatuse liige
- Voltmeeter OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: KALVI Tering
- Lauri Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lasse Vaiksalu
- Tallinn, Saadu tn 1 // 3 // 5 korteriühistu Juhatuse liige
- Neowise OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Ardi Aolaid
- Tallinn, Lille tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Vesioina tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
- Eseko OÜ Tegelik kasusaaja
-
Veiko Nikolai
- Suvilaühistu FELIGRANT Muu roll
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 27.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 21,8 a
- 75. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.09.2024Muutmiskanne Ä 10084638 / 16
-
01.08.2024Muutmiskanne Ä 10084638 / 15
-
14.06.2024Muutmiskanne Ä 10084638 / M11
-
13.07.2021Muutmiskanne Ä 10084638 / 14
-
21.06.2021Muutmiskanne Ä 10084638 / M9
-
05.04.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / 13
-
22.02.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / 12
-
19.02.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / M8
-
12.02.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / 11
-
30.01.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / M7
-
09.01.2019Muutmiskanne Ä 10084638 / 10
-
20.12.2018Muutmiskanne Ä 10084638 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |