Oglow OÜ
Registrisse kantud 11088009Oglow OÜ (registrikood 11088009) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 138 eurot ja puhaskasum -495 eurot, bilansimaht 10 726 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Koval. Juhatuse liige on Karin Koval. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.12.2004 (21 a 10 k) · Raudosja tee 3, Tallinn, 12013
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -358,7 % | 2024: 83,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,6 % | 2024: 60,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 97,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 36,2 |
| Müügitulu kasv | −98,3 % | 2024: +350,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 | 8 104 | 1 800 | 86 | 39 | 0 | 75 |
| Puhaskasum | -495 | 6 784 | 1 513 | 86 | 39 | 0 | 75 |
| Käibevara | 9 374 | 9 554 | 4 561 | 2 919 | 2 833 | 2 794 | 2 794 |
| Põhivara | 1 352 | 1 931 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 726 | 11 485 | 4 561 | 2 919 | 2 833 | 2 794 | 2 794 |
| Kohustised kokku | 0 | 264 | 121 | – | – | – | – |
| Omakapital | 10 726 | 11 221 | 4 440 | 2 919 | 2 833 | 2 794 | 2 794 |
| Kasumimarginaal | -358,7 % | 83,7 % | 84,1 % | 100,0 % | 100,0 % | – | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 374 € · 87,4 %
- Põhivara 1 352 € · 12,6 %
- Omakapital 10 726 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 112 € | 121 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 37 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 40 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRaudosja tee 3, Tallinn, 12013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10083708 / 7
-
02.01.2019Muutmiskanne Ä 10083708 / 6
-
31.12.2018Muutmiskanne Ä 10083708 / M4
-
28.12.2018Muutmiskanne Ä 10083708 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10083708 / 5
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10083708 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10083708 / 3
-
02.07.2009Muutmiskanne Ä 83708 / 2
-
03.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 83708 / M2
-
08.12.2004Esmakanne Ä 83708
-
19.10.2004Esmakanne Ä 83708 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |