Amber Forge OÜ
Registrisse kantud 11096368Amber Forge OÜ (registrikood 11096368) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 20 616 eurot ja puhaskasum 693 671 eurot, bilansimaht 1 309 779 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Niklas Kenneth Kolster. Juhatuse liikmed on Niklas Kenneth Kolster, Martin Põllu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.01.2005 (21 a 9 k) · Uue Maailma tn 2, Tallinn, 10129
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3 364,7 % | 2024: 1 895,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,5 % | 2024: 43,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,0 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 38,1 | 2024: 43,7 |
| Müügitulu kasv | −10,6 % | 2024: +34,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 616 | 23 060 | 17 120 | 45 320 | 38 500 | 39 300 | 0 |
| Puhaskasum | 693 671 | 437 055 | 386 622 | 83 561 | 92 454 | 223 961 | 34 048 |
| Käibevara | 480 204 | 612 204 | 206 526 | 91 072 | 157 203 | 199 305 | 92 596 |
| Põhivara | 829 575 | 403 500 | 403 500 | 403 500 | 271 743 | 136 795 | 18 243 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 309 779 | 1 015 704 | 610 026 | 494 572 | 428 946 | 336 100 | 110 839 |
| Kohustised kokku | 12 591 | 14 023 | 11 900 | 31 991 | 49 926 | 49 534 | 48 234 |
| Omakapital | 1 297 188 | 1 001 681 | 598 126 | 462 581 | 379 020 | 286 566 | 62 605 |
| Kasumimarginaal | 3 364,7 % | 1 895,3 % | 2 258,3 % | 184,4 % | 240,1 % | 569,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 480 204 € · 36,7 %
- Põhivara 829 575 € · 63,3 %
- Lühiajalised kohustised 12 591 € · 1,0 %
- Omakapital 1 297 188 € · 99,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 38,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 190 € | 7 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 214 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 384 € | 1 146 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 182 € | 1 050 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 171 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 18 582 € | 882 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 324 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 63 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 3,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Põllu
- OÜ FitSphere Osanik
- Tallinn, A. H. Tammsaare tee 89a korteriühistu Juhatuse liige
- Yasura OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 10085452 / 16
-
11.11.2025Muutmiskanne Ä 10085452 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10085452 / 14
-
01.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10085452 / 13
-
06.05.2021Muutmiskanne Ä 10085452 / 12
-
05.07.2019Muutmiskanne Ä 10085452 / 11
-
11.03.2019Muutmiskanne Ä 10085452 / 10
-
02.05.2018Muutmiskanne Ä 10085452 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10085452 / 8
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10085452 / 7
-
25.07.2012Muutmiskanne Ä 10085452 / 6
-
01.12.2011Muutmiskanne Ä 10085452 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |