Vanber Osaühing
Registrisse kantud 11099102Vanber Osaühing (registrikood 11099102) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Harkujärve küla, tegevusala muude uute kaupade jaemüük (EMTAK 4778). 2025. aasta müügitulu oli 1 839 eurot ja puhaskasum -981 eurot, bilansimaht 18 874 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marina Ber. Juhatuse liige on Marina Ber. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2005 (21 a 8 k) · Käämo tee 7, Harkujärve küla, 76912
Registriandmed KMKR EE101034412 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101034412
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude uute kaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -53,3 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,2 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 97,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 705,5 | 2024: 43,4 |
| Müügitulu kasv | −75,6 % | 2024: −44,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −50,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 839 | 7 539 | 13 638 | 21 576 | 38 648 | 59 836 | 168 539 |
| Puhaskasum | -981 | 214 | -705 | 995 | 2 489 | -17 884 | -30 465 |
| Käibevara | 18 761 | 20 313 | 21 144 | 21 694 | 22 514 | 26 506 | 40 845 |
| Põhivara | 113 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 874 | 20 313 | 21 144 | 21 694 | 22 514 | 26 506 | 40 845 |
| Kohustised kokku | 11 | 468 | 1 513 | 346 | 307 | 7 580 | 4 035 |
| Omakapital | 18 863 | 19 845 | 19 631 | 21 348 | 22 207 | 18 926 | 36 810 |
| Kasumimarginaal | -53,3 % | 2,8 % | -5,2 % | 4,6 % | 6,4 % | -29,9 % | -18,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 761 € · 99,4 %
- Põhivara 113 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 11 € · 0,1 %
- Omakapital 18 863 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 705,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 125 € | 0 € | 978 € | 0 |
| II kv 2026 | 489 € | 0 € | 3 893 € | 0 |
| I kv 2026 | 69 € | 0 € | 633 € | 0 |
| IV kv 2025 | 137 € | 0 € | 1 045 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 € | 0 € | 514 € | 0 |
| II kv 2025 | 42 € | 0 € | 584 € | 0 |
| I kv 2025 | 278 € | 0 € | 2 612 € | 0 |
| IV kv 2024 | 86 € | 0 € | 799 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 326 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKäämo tee 7, Harkujärve küla, 76912
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10085768 / 14
-
21.06.2022Muutmiskanne Ä 10085768 / 13
-
14.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10085768 / 12
-
14.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10085768 / M4
-
22.07.2019Muutmiskanne Ä 10085768 / 11
-
11.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10085768 / 10
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10085768 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10085768 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10085768 / 7
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10085768 / 6
-
23.10.2012Muutmiskanne Ä 10085768 / 5
-
25.09.2012Muutmiskanne Ä 10085768 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 24.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |