osaühing OVINGER
Registrisse kantud 11102206osaühing OVINGER (registrikood 11102206) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Silla küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 4 392 eurot ja puhaskasum -5 963 eurot, bilansimaht 28 934 eurot. Juhatuse liige on Heiner Tilk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2005 (21 a 7 k) · Jõekalda tee 62, Silla küla, 86604
Registriandmed KMKR EE100960590 · osakapital 2 570 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100960590
- Osakapital
- 2 570 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -135,8 % | 2024: -1 516,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,4 % | 2024: -40,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 11,6 |
| Müügitulu kasv | +389,1 % | 2024: −85,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 392 | 898 | 6 200 | 9 000 | 7 500 | 12 100 | 5 833 |
| Puhaskasum | -5 963 | -13 617 | -12 189 | -22 031 | 38 621 | -6 953 | -8 395 |
| Käibevara | 8 513 | 10 755 | 19 394 | 27 511 | 44 307 | 14 559 | 17 080 |
| Põhivara | 20 421 | 23 989 | 28 623 | 33 257 | 38 289 | 28 660 | 33 162 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 934 | 34 744 | 48 017 | 60 768 | 82 596 | 43 219 | 50 242 |
| Kohustised kokku | 1 084 | 931 | 587 | 1 149 | 946 | 190 | 259 |
| Omakapital | 27 850 | 33 813 | 47 430 | 59 619 | 81 650 | 43 029 | 49 983 |
| Kasumimarginaal | -135,8 % | -1 516,4 % | -196,6 % | -244,8 % | 514,9 % | -57,5 % | -143,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 513 € · 29,4 %
- Põhivara 20 421 € · 70,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 084 € · 3,7 %
- Omakapital 27 850 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 415 € | 249 € | 646 € | 0 |
| II kv 2026 | 589 € | 266 € | 793 € | 0 |
| I kv 2026 | 563 € | 249 € | 1 016 € | 0 |
| IV kv 2025 | 724 € | 286 € | 659 € | 0 |
| III kv 2025 | 505 € | 304 € | 562 € | 0 |
| II kv 2025 | 637 € | 323 € | 728 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 169 € | 603 € | 2 351 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 022 € | 864 € | 671 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 138 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 83 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 64,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 215 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.08.2026Muutmiskanne Ä 30020454 / 16
-
05.08.2026Osanike muutmine Ä 30020454 / 14
-
05.08.2026Muutmiskanne Ä 30020454 / 15
-
06.07.2026Osanike muutmine Ä 30020454 / M2
-
02.06.2026Osanike muutmine Ä 30020454 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30020454 / 13
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 30020454 / 12
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30020454 / 11
-
08.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30020454 / 9
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 30020454 / 10
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30020454 / 8
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 30020454 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |