Osaühing Mantika
Registrisse kantud 11103074Osaühing Mantika (registrikood 11103074) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Orissaare alevik, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 460 011 eurot ja puhaskasum 170 975 eurot, bilansimaht 1 249 080 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mario Talvist. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Mario Talvist. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2005 (21 a 6 k) · Pärna tn 15, Orissaare alevik, 94601
Registriandmed KMKR EE100960927 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100960927
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,2 % | 2024: 19,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,4 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,0 % | 2024: 45,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +123,5 % | 2024: −43,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 460 011 | 205 841 | 363 722 | 159 348 | 191 524 | 164 384 | 177 005 |
| Puhaskasum | 170 975 | 40 251 | 209 577 | 40 794 | 98 098 | 50 871 | 72 033 |
| Käibevara | 140 339 | 168 513 | 163 727 | 63 816 | 58 057 | 91 765 | 53 621 |
| Põhivara | 1 108 741 | 1 040 697 | 773 264 | 715 606 | 620 764 | 494 365 | 290 523 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 249 080 | 1 209 210 | 936 991 | 779 422 | 678 821 | 586 130 | 344 144 |
| Kohustised kokku | 574 715 | 655 836 | 380 285 | 432 293 | 362 486 | 352 894 | 143 381 |
| Omakapital | 674 365 | 553 374 | 556 706 | 347 129 | 316 335 | 233 236 | 200 763 |
| Kasumimarginaal | 37,2 % | 19,6 % | 57,6 % | 25,6 % | 51,2 % | 30,9 % | 40,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 140 339 € · 11,2 %
- Põhivara 1 108 741 € · 88,8 %
- Lühiajalised kohustised 91 198 € · 7,3 %
- Pikaajalised kohustised 483 517 € · 38,7 %
- Omakapital 674 365 € · 54,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid põhitegevus 316 171 €
-
02101 Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad 103 426 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 34 788 €
-
01621 Loomakasvatuse abitegevused 3 200 €
-
35151 Elektrienergia müük 2 426 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 228 € | 6 175 € | 92 757 € | 2 |
| II kv 2026 | 22 005 € | 5 002 € | 120 177 € | 2 |
| I kv 2026 | 25 286 € | 4 805 € | 108 378 € | 2 |
| IV kv 2025 | 30 261 € | 5 025 € | 224 591 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 110 € | 4 979 € | 33 994 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 659 € | 6 072 € | 75 814 € | 2 |
| I kv 2025 | 17 565 € | 5 687 € | 57 647 € | 2 |
| IV kv 2024 | 18 502 € | 5 026 € | 101 542 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 409 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 058 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 919 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 979 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mario Talvist
- Saarte Lambakasvatajate Ühistu Juhatuse liige
- Saaremaa Mägiveis OÜ Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Väikese Väina Loodushoid Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Saaremaa Puisniidud Juhatuse liige
- Muhu Loopealsed MTÜ Juhatuse liige
- OÜ Veskimäe muusikatalu Tegelik kasusaaja
- FitAdventure OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Pärandniitude Hooldajad MTÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SunPark Orissaare OÜ | 100 % | 2 500 € | 17.04.2026 | 0 €2025 |
| OÜ Veskimäe muusikatalu | 70,59 % | 6 000 € | 01.09.2023 | 4 172 €2025 |
| FitAdventure OÜ | 27 % | 675 € | 01.09.2023 | 2 976 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
SunPark Orissaare OÜ 100 %
-
OÜ Veskimäe muusikatalu 70,59 %
-
FitAdventure OÜ 27 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna tn 15, Orissaare alevik, 94601
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 123,5 %
- 24. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Saare maakond 77 173 €
- 30. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 170 975 €
- 32. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 3 tk
- 45. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 1 249 080 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 32 808 | 54 647 |
| Müük avalikule sektorile | 33 633 | 294 540 |
| Toetused kokku | 32 808 | 54 647 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Keskkonnaamet · maksed 33 633 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 32 808 €
Riigihanked
13 lepingut 5 aastaga · 900 414 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 25.03.2026 · 2 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 03.02.2026
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 07.08.2025 · 3 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 24.07.2025 · 2 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 29.04.2025 · 2 osa
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 23.04.2025
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 12.03.2025
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 10.10.2024 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30020505 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30020505 / 8
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 30020505 / 7
-
14.04.2016Muutmiskanne Ä 30020505 / 6
-
12.03.2014Muutmiskanne Ä 30020505 / 5
-
11.03.2014Muutmiskanne Ä 30020505 / M2
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 30020505 / 4
-
16.03.2009Muutmiskanne Ä 20505 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 20505 / 2
-
31.03.2005Esmakanne Ä 20505
-
09.03.2005Esmakanne Ä 20505 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |