Multiscript Net OÜ
Registrisse kantud 11107020Multiscript Net OÜ (registrikood 11107020) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Soinaste küla, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 43 516 eurot ja puhaskasum 9 541 eurot, bilansimaht 153 484 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Richard Tõnnis. Juhatuse liige on Richard Tõnnis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.03.2005 (21 a 6 k) · Rattasepa tee 12, Soinaste küla, 61709
Registriandmed KMKR EE100974913 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100974913
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,9 % | 2024: 49,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 19,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −22,2 % | 2024: −8,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 516 | 55 917 | 61 169 | 45 477 | 37 095 | 33 314 | 47 325 |
| Puhaskasum | 9 541 | 27 756 | 40 733 | 21 975 | 18 172 | 8 510 | 26 469 |
| Käibevara | 134 746 | 117 175 | 119 130 | 78 999 | 56 759 | 48 236 | 72 207 |
| Põhivara | 18 738 | 26 768 | 1 159 | 557 | 822 | 1 173 | 8 692 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 153 484 | 143 943 | 120 289 | 79 556 | 57 581 | 49 409 | 80 899 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 602 | 602 | 602 | 602 | 602 |
| Omakapital | 153 484 | 143 943 | 119 687 | 78 954 | 56 979 | 48 807 | 80 297 |
| Kasumimarginaal | 21,9 % | 49,6 % | 66,6 % | 48,3 % | 49,0 % | 25,5 % | 55,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 134 746 € · 87,8 %
- Põhivara 18 738 € · 12,2 %
- Omakapital 153 484 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 044 € | 1 123 € | 7 110 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 285 € | 1 054 € | 8 220 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 591 € | 1 064 € | 9 310 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 969 € | 1 085 € | 9 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 204 € | 1 085 € | 12 282 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 232 € | 1 085 € | 12 056 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 876 € | 1 277 € | 11 326 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 208 € | 963 € | 12 814 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 681 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 374 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 370 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 720 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRattasepa tee 12, Soinaste küla, 61709
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.11.2023Muutmiskanne Ä 20028657 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20028657 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20028657 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20028657 / 4
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20028657 / 3
-
13.07.2010Muutmiskanne Ä 20028657 / 2
-
03.10.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 28657 / M3
-
09.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 28657 / M1
-
30.03.2005Esmakanne Ä 28657
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |