OÜ METSAPIIGA
Registrisse kantud 11111524OÜ METSAPIIGA (registrikood 11111524) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Sulupere küla, tegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). 2025. aasta müügitulu oli 1 060 eurot ja puhaskasum -3 284 eurot, bilansimaht 36 628 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vivi Salusaar. Juhatuse liikmed on Henn Salusaar, Vivi Salusaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.02.2005 (21 a 8 k) · Salusaare tee 6, Sulupere küla, 79529
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -309,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,3 % | 2024: -10,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 2024: 98,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,6 | 2024: 16,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 060 | 0 | 17 774 | 2 042 | 0 | 0 | 4 884 |
| Puhaskasum | -3 284 | -4 131 | 7 927 | -1 978 | -3 403 | -3 756 | 387 |
| Käibevara | 9 991 | 12 241 | 21 957 | 17 239 | 18 363 | 21 120 | 24 074 |
| Põhivara | 26 637 | 27 093 | 27 992 | 31 815 | 32 638 | 33 461 | 34 246 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 628 | 39 334 | 49 949 | 49 054 | 51 001 | 54 581 | 58 320 |
| Kohustised kokku | 1 308 | 730 | 51 | 83 | 52 | 229 | 212 |
| Omakapital | 35 320 | 38 604 | 49 898 | 48 971 | 50 949 | 54 352 | 58 108 |
| Kasumimarginaal | -309,8 % | – | 44,6 % | -96,9 % | – | – | 7,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 991 € · 27,3 %
- Põhivara 26 637 € · 72,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 308 € · 3,6 %
- Omakapital 35 320 € · 96,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 692 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 186 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 186 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 186 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 905 € | 163 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 154 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 140 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 1 750 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 564 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vivi Salusaar
- osaühing TUNNEL VIA Juhatuse liige
- Appleton OÜ Osanik
- Vivoog OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSalusaare tee 6, Sulupere küla, 79529
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.04.2026Muutmiskanne Ä 30023487 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30023487 / 8
-
25.02.2022Muutmiskanne Ä 30023487 / 7
-
14.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30023487 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30023487 / 5
-
25.01.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 30023487 / M1
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 30023487 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 23487 / 3
-
02.07.2008Muutmiskanne Ä 23487 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 23487
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 86343 / 2
-
15.02.2005Esmakanne Ä 86343
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |