OÜ SIRUS
Registrisse kantud 11112110OÜ SIRUS (registrikood 11112110) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala külaliskorterid (EMTAK 55204). 2025. aasta müügitulu oli 7 446 eurot ja puhaskasum 4 590 eurot, bilansimaht 41 182 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sirje Hunt. Juhatuse liige on Sirje Hunt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.02.2005 (21 a 8 k) · Rataskaevu tn 9, Tallinn, 10123
Registriandmed KMKR EE100984576 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100984576
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külaliskorterid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 61,6 % | 2024: 22,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,7 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,7 % | 2024: 90,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,9 | 2024: 93,3 |
| Müügitulu kasv | +8,3 % | 2024: −68,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 446 | 6 877 | 21 646 | 15 233 | 6 402 | 11 014 | 19 636 |
| Puhaskasum | 4 590 | 1 536 | 9 945 | 4 652 | -1 852 | 2 811 | 3 589 |
| Käibevara | 39 266 | 35 818 | 36 332 | 25 813 | 21 009 | 21 386 | 18 328 |
| Põhivara | 1 916 | 1 084 | – | 0 | 276 | 1 144 | 2 096 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 182 | 36 902 | 36 332 | 25 813 | 21 285 | 22 530 | 20 424 |
| Kohustised kokku | 5 074 | 3 384 | 4 350 | 3 843 | 967 | 360 | 1 065 |
| Omakapital | 36 108 | 33 518 | 31 982 | 21 970 | 20 318 | 22 170 | 19 359 |
| Kasumimarginaal | 61,6 % | 22,3 % | 45,9 % | 30,5 % | -28,9 % | 25,5 % | 18,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 266 € · 95,3 %
- Põhivara 1 916 € · 4,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 074 € · 5,0 %
- Pikaajalised kohustised 3 000 € · 7,3 %
- Omakapital 36 108 € · 87,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
55204 Külaliskorterid põhitegevus 5 812 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 1 634 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 112 € | 0 € | 12 871 € | 0 |
| II kv 2026 | 243 € | 0 € | 2 211 € | 0 |
| I kv 2026 | 160 € | 0 € | 1 862 € | 0 |
| IV kv 2025 | 33 € | 0 € | 471 € | 0 |
| III kv 2025 | 353 € | 0 € | 5 073 € | 0 |
| II kv 2025 | 177 € | 0 € | 2 111 € | 0 |
| I kv 2025 | 25 € | 0 € | 2 622 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 553 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 704 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 290 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 213 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Harku Vallavalitsus · maksed 1 213 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.05.2024Muutmiskanne Ä 10086413 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10086413 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10086413 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10086413 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10086413 / 5
-
01.11.2011Muutmiskanne Ä 10086413 / 4
-
11.10.2011Muutmiskanne Ä 10086413 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 86413 / 3
-
09.03.2005Muutmiskanne Ä 86413 / 2
-
17.02.2005Esmakanne Ä 86413
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 23.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |