Terasmägi OÜ
Registrisse kantud 11113629Terasmägi OÜ (registrikood 11113629) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Klaus Laurinpoika Ståhlberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2005 (21 a 7 k) · Tõnismägi 3a, Tallinn, 10119
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 562 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 562 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,6 % | 2023: -8,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,8 % | 2023: 8,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2023: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -1 054 | -1 144 | -1 191 | -49 748 | -1 699 | -1 850 |
| Käibevara | 637 | 241 | 24 | 289 | 359 | 1 076 |
| Põhivara | 157 754 | 158 204 | 158 629 | 159 055 | 207 994 | 208 977 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 158 391 | 158 445 | 158 653 | 159 344 | 208 353 | 210 053 |
| Kohustised kokku | 146 097 | 145 097 | 144 161 | 143 661 | 142 922 | 142 923 |
| Omakapital | 12 294 | 13 348 | 14 492 | 15 683 | 65 431 | 67 130 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 637 € · 0,4 %
- Põhivara 157 754 € · 99,6 %
- Lühiajalised kohustised 28 849 € · 18,2 %
- Pikaajalised kohustised 117 248 € · 74,0 %
- Omakapital 12 294 € · 7,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 92,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 53 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 53 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 46 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 6 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Klaus Laurinpoika Ståhlberg
- Steelhill OÜ Juhatuse liige
-
Lauri Juhani Ståhlberg
- Osaühing BAUMWALD Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing BAUMWALD | 25 % | 799 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing BAUMWALD 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
13.01.2026Muutmiskanne Ä 10086581 / 16
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10086581 / 15
-
21.06.2021Muutmiskanne Ä 10086581 / 14
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / M8
-
05.03.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / 13
-
29.01.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / M7
-
10.01.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / M6
-
09.01.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / M5
-
08.01.2019Muutmiskanne Ä 10086581 / M4
-
13.06.2018Muutmiskanne Ä 10086581 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10086581 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |