OÜ Raitin
Registrisse kantud 11113641OÜ Raitin (registrikood 11113641) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2024. aasta müügitulu oli 55 803 eurot ja puhaskasum -7 261 eurot, bilansimaht 8 806 eurot. Juhatuse liige on Mart Ojavee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2005 (21 a 7 k) · Pronksi tn 11, Tallinn, 10124
Registriandmed KMKR EE100953170 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100953170
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -13,0 % | 2023: -10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: -110,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -7,3 % | 2023: 52,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2023: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −16,7 % | 2023: −12,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 803 | 67 005 | 76 180 | 57 019 | 59 400 | 54 282 |
| Puhaskasum | -7 261 | -7 314 | 2 540 | -361 | -6 014 | 5 654 |
| Käibevara | 8 806 | 12 645 | 17 524 | 15 901 | 15 139 | 21 555 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 806 | 12 645 | 17 524 | 15 901 | 15 139 | 21 555 |
| Kohustised kokku | 9 447 | 6 025 | 3 590 | 4 507 | 3 384 | 3 786 |
| Omakapital | -641 | 6 620 | 13 934 | 11 394 | 11 755 | 17 769 |
| Kasumimarginaal | -13,0 % | -10,9 % | 3,3 % | -0,6 % | -10,1 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 806 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 447 € · 107,3 %
- Omakapital -641 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 107,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 009 € | 1 297 € | 27 213 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 094 € | 1 297 € | 18 945 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 109 € | 1 451 € | 24 159 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 987 € | 1 759 € | 17 677 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 244 € | 1 759 € | 31 191 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 885 € | 1 759 € | 14 345 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 346 € | 1 711 € | 22 188 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 730 € | 1 615 € | 20 686 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 003 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 432 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 43,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 071 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 831 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10086427 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10086427 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10086427 / 6
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10086427 / 5
-
04.04.2016Muutmiskanne Ä 10086427 / 4
-
31.03.2016Muutmiskanne Ä 10086427 / M2
-
17.01.2012Muutmiskanne Ä 10086427 / 3
-
22.06.2010Muutmiskanne Ä 10086427 / 2
-
23.02.2005Esmakanne Ä 86427
-
18.02.2005Esmakanne Ä 86427 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 23.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |