SystemDesign OÜ
Registrisse kantud 11122284SystemDesign OÜ (registrikood 11122284) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Kalliküla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 23 512 eurot ja puhaskasum 1 872 eurot, bilansimaht 33 236 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hannah Lore Toomeorg. Juhatuse liige on Hannah Lore Toomeorg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.04.2005 (21 a 6 k) · Maarjaheina, Kalliküla, 68007
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,0 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,4 % | 2024: 22,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +14,5 % | 2024: −13,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 512 | 20 532 | 23 791 | 19 724 | 19 568 | 17 060 | 11 512 |
| Puhaskasum | 1 872 | 825 | 350 | 72 | 10 | -528 | 1 327 |
| Käibevara | 13 292 | 3 731 | 1 441 | 5 237 | 5 237 | 5 237 | 5 237 |
| Põhivara | 19 944 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 236 | 3 731 | 1 441 | 5 237 | 5 237 | 5 237 | 5 237 |
| Kohustised kokku | 27 632 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 5 604 | 3 731 | 1 441 | 5 237 | 5 237 | 5 237 | 5 237 |
| Kasumimarginaal | 8,0 % | 4,0 % | 1,5 % | 0,4 % | 0,1 % | -3,1 % | 11,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 292 € · 40,0 %
- Põhivara 19 944 € · 60,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 830 € · 38,6 %
- Pikaajalised kohustised 14 802 € · 44,5 %
- Omakapital 5 604 € · 16,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 10 € | 11 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 31 € | 34 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 31 € | 34 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 21 € | 23 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 31 € | 34 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 31 € | 34 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 31 € | 34 € | 0 € | 1 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hannah Lore Toomeorg
- Mittetulundusühing MarieLand Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Parmu Ökoküla Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.09.2024Muutmiskanne Ä 10087689 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10087689 / 8
-
11.02.2022Muutmiskanne Ä 10087689 / 7
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 10087689 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10087689 / 5
-
12.01.2012Muutmiskanne Ä 10087689 / 4
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 10087689 / M2
-
31.05.2010Muutmiskanne Ä 10087689 / 3
-
12.06.2009Muutmiskanne Ä 87689 / 2
-
08.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 87689 / M1
-
08.04.2005Esmakanne Ä 87689
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 11.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |