SarraMet OÜ

Registrisse kantud 11123770
☆ Jälgi

SarraMet OÜ (registrikood 11123770) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tuhala küla, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2024. aasta müügitulu oli 273 221 eurot ja puhaskasum -276 eurot, bilansimaht 98 129 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 14.04.2005 (21 a 6 k) · Sara, Tuhala küla, 75118

Müügitulu 2024
273 tuh €
↓ −8,8 % vs 2023
Puhaskasum 2024
-276 €
↓ −162 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
4
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
15 624 €
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100962679 · osakapital 42 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100962679
Osakapital
42 000 EEK
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 14.08.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
EMTAK 25119
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
98 129 €
↑ +0,7 % vs 2023
Omakapital 2024
2 532 €
↓ −9,8 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-100k0100k200k300k400k201920202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal -0,1 % 2023: 0,1 %
Omakapitali tootlus (ROE) -10,9 % 2023: 15,8 %
Omakapitali osakaal varadest 2,6 % 2023: 2,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,5 2023: 0,5
Müügitulu kasv −8,8 % 2023: −21,7 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) +0,2 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 273 221 299 437 382 396 246 225 291 397 270 675
Puhaskasum -276 444 11 680 -11 583 -21 316 -17 126
Käibevara 52 271 47 198 81 285 69 448 43 952 41 884
Põhivara 45 858 50 245 57 012 63 779 58 738 47 014
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 98 129 97 443 138 297 133 227 102 690 88 898
Kohustised kokku 95 597 94 635 135 933 142 543 100 422 65 314
Omakapital 2 532 2 808 2 364 -9 316 2 268 23 584
Kasumimarginaal -0,1 % 0,1 % 3,1 % -4,7 % -7,3 % -6,3 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 98 129 €
  • Käibevara 52 271 € · 53,3 %
  • Põhivara 45 858 € · 46,7 %
Rahastus 98 129 €
  • Lühiajalised kohustised 95 597 € · 97,4 %
  • Omakapital 2 532 € · 2,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,5
Kohustised ÷ bilansimaht 97,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 46,7 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
5 161 €
↓ −55 % vs II kv

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
05k10k15k20k25kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100k125kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 5 161 € 1 105 € 25 727 € 4
II kv 2026 11 420 € 8 492 € 75 882 € 4
I kv 2026 18 156 € 10 197 € 70 645 € 4
IV kv 2025 21 554 € 8 064 € 107 526 € 4
III kv 2025 12 311 € 7 256 € 92 556 € 4
II kv 2025 16 593 € 11 386 € 70 883 € 4
I kv 2025 18 505 € 8 847 € 63 548 € 4
IV kv 2024 13 133 € 8 163 € 88 121 € 4

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)1 720 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)368 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest21,4 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive20,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)8 576 €
Hinnanguline keskmine brutopalk177 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

  • 07.10.2026 15 624,11 €
  • 29.09.2026 17 334,31 €

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Raivo Silluste
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 14.04.2005

Tegelikud kasusaajad

Raivo Silluste
Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist · Eesti · alates 18.06.2021

Osanikud

Raivo Silluste
42 000 EEK · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Sara, Tuhala küla, 75118
Juhata: 59.225302, 24.966819
Samal aadressil teisi ettevõtteid ei ole

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
15 624,11 € (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/3 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 8
  • 18.06.2021
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 7
  • 08.02.2018
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 6
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 5
  • 06.06.2014
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 4
  • 02.07.2010
    Muutmiskanne Ä 10087868 / 3
  • 02.07.2008
    Muutmiskanne Ä 87868 / 2
  • 14.04.2005
    Esmakanne Ä 87868
  • 14.04.2005
    Muutmiskanne Ä 87868 / M1

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 14.08.2026 Väikeettevõtja
2023 17.12.2024 Väikeettevõtja
2022 08.05.2024 Väikeettevõtja
2021 07.04.2024 Väikeettevõtja
2020 17.01.2022 Väikeettevõtja
2019 01.11.2021 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –