Industry62 OÜ
Registrisse kantud 11124544Industry62 OÜ (registrikood 11124544) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 9 986 308 eurot ja puhaskasum 59 054 eurot, bilansimaht 3 007 820 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Primigenius OÜ. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Andrus Altrov, Henry Melnikov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.04.2005 (21 a 6 k) · Toompuiestee 35, Tallinn, 10149
Registriandmed KMKR EE101014733 · osakapital 4 212 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101014733
- Osakapital
- 4 212 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,8 % | 2024: 15,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,4 % | 2024: 38,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +4,3 % | 2024: +19,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 986 308 | 9 577 414 | 8 012 534 | 6 962 709 | 6 297 948 | 6 141 723 | 5 864 195 |
| Puhaskasum | 59 054 | 174 565 | 306 339 | 514 272 | 297 781 | 386 089 | 22 241 |
| Käibevara | 2 827 351 | 2 847 868 | 2 847 600 | 2 526 577 | 1 960 252 | 1 831 780 | 1 893 519 |
| Põhivara | 180 469 | 78 487 | 87 179 | 72 963 | 92 483 | 110 506 | 125 808 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 007 820 | 2 926 355 | 2 934 779 | 2 599 540 | 2 052 735 | 1 942 286 | 2 019 327 |
| Kohustised kokku | 2 333 494 | 1 810 897 | 1 493 886 | 1 464 986 | 1 432 453 | 1 619 784 | 2 082 914 |
| Omakapital | 674 326 | 1 115 458 | 1 440 893 | 1 134 554 | 620 282 | 322 502 | -63 587 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 1,8 % | 3,8 % | 7,4 % | 4,7 % | 6,3 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 827 351 € · 94,0 %
- Põhivara 180 469 € · 6,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 333 494 € · 77,6 %
- Omakapital 674 326 € · 22,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 900 432 € | 754 994 € | 2 369 159 € | 98 |
| II kv 2026 | 723 314 € | 687 656 € | 2 236 696 € | 95 |
| I kv 2026 | 829 959 € | 774 813 € | 2 359 751 € | 95 |
| IV kv 2025 | 782 157 € | 698 799 € | 2 523 280 € | 90 |
| III kv 2025 | 782 294 € | 745 412 € | 2 072 094 € | 89 |
| II kv 2025 | 776 202 € | 734 745 € | 2 272 744 € | 94 |
| I kv 2025 | 979 766 € | 778 782 € | 2 552 325 € | 95 |
| IV kv 2024 | 773 560 € | 664 509 € | 2 561 220 € | 92 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 300 144 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 251 665 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 83,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 38,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 789 720 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 938 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henry Melnikov
- ePerearstikeskus OÜ Juhatuse liige
- ThinkLab OÜ Juhatuse liige
- The Industry OÜ Juhatuse liige
- Primigenius OÜ Osanik
-
Andrus Altrov
- Lucanus OÜ Osanik
- Pingis Pingis UÜ Osanik
- Primigenius OÜ Juhatuse liige
- The Industry OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Primigenius OÜ
- Primigenius OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ePerearstikeskus OÜ | 100 % | 2 500 € | 26.09.2023 | 275 374 €2025 |
| The Industry OÜ | 100 % | 10 000 € | 16.08.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Primigenius OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
ePerearstikeskus OÜ 100 %
-
The Industry OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 25 000 000 €
- 18. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 2 402 070 €
- 79. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side 9 986 308 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 402 070 | 3 341 289 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 1 969 507 €
- Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 280 865 €
- Eesti Geoloogiateenistus · maksed 98 160 €
- Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi Infotehnoloogia Keskus · maksed 29 901 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 15 608 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · maksed 7 471 €
Riigihanked
23 lepingut 5 aastaga · 345 000 € ilma raamlepinguteta-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 08.07.2026 · raamleping
-
Terviseportaali arendus- ja hooldustööd 10 000 000 €Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 24.03.2026 · ühispakkumus · raamleping
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 26.11.2025 · raamleping
-
Identiteediteenuste osakonna raamhange 2025-2029 20 000 000 €Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 29.07.2025 · raamleping
-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 21.07.2025
-
Andmeaida arendustööd 1 200 000 €aktsiaselts TALLINNA SADAM · 14.06.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubIndustry62 is a digital design company, developing services with impact. We work and play in Helsinki, Turku, Tallinn and Tampere.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.02.2025Muutmiskanne Ä 10087929 / 21
-
04.02.2025Muutmiskanne Ä 10087929 / M8
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10087929 / 20
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10087929 / 19
-
15.12.2017Muutmiskanne Ä 10087929 / M6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10087929 / 18
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10087929 / 17
-
30.05.2017Muutmiskanne Ä 10087929 / 16
-
05.04.2017Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10087929 / 14
-
05.04.2017Kommertspandi avamiskanne K 10087929 / 15
-
23.12.2016Muutmiskanne Ä 10087929 / 13
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10087929 / 12
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |