Osaühing Stüdemann
Registrisse kantud 11126595Osaühing Stüdemann (registrikood 11126595) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2024. aasta müügitulu oli 183 085 eurot ja puhaskasum -236 600 eurot, bilansimaht 196 543 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Bies. Juhatuse liige on Anne Bies. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.04.2005 (21 a 5 k) · Pihlaka tn 9, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -129,2 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -460,7 % | 2023: -31,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,1 % | 2023: 72,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2023: 1,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +39,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 183 085 | 0 | 0 | 0 | 14 605 | 35 043 |
| Puhaskasum | -236 600 | -89 407 | -102 537 | -116 840 | -116 965 | -89 713 |
| Käibevara | 196 543 | 175 446 | 633 265 | 995 241 | 1 155 051 | 1 285 665 |
| Põhivara | 0 | 221 799 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 196 543 | 397 245 | 633 265 | 995 241 | 1 155 051 | 1 285 665 |
| Kohustised kokku | 145 182 | 109 284 | 255 897 | 515 336 | 458 306 | 371 955 |
| Omakapital | 51 361 | 287 961 | 377 368 | 479 905 | 696 745 | 913 710 |
| Kasumimarginaal | -129,2 % | – | – | – | -800,9 % | -256,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 196 543 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 145 182 € · 73,9 %
- Omakapital 51 361 € · 26,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 588 € | 7 588 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 588 € | 7 588 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 7 879 € | 7 879 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 462 € | 8 462 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 43 089 € | 8 462 € | 157 123 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 633 € | 8 633 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 15 172 € | 8 119 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 950 € | 7 950 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 529 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 529 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPihlaka tn 9, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10087553 / 8
-
14.03.2019Muutmiskanne Ä 10087553 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10087553 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10087553 / 5
-
16.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10087553 / M7
-
13.02.2012Muutmiskanne Ä 10087553 / 4
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10087553 / 3
-
13.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 87553 / M6
-
31.03.2008Muutmiskanne Ä 87553 / 2
-
31.01.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 87553 / M5
-
04.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 87553 / M3
-
01.11.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 87553 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 19.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2005 | – | – |