Trevmoks OÜ
Likvideerimisel 11140508Trevmoks OÜ (registrikood 11140508) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Vorbuse küla, tegevusala toitlustamine üritustel (EMTAK 56211). 2025. aasta müügitulu oli 126 840 eurot ja puhaskasum -24 271 eurot, bilansimaht 17 143 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raudne Rusikas MTÜ. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2005 (21 a 5 k) · Ala-Kivistiku, Vorbuse küla, 61412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toitlustamine üritustel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -19,1 % | 2024: -8,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -481,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -85,8 % | 2024: 14,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −76,9 % | 2024: −41,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 840 | 549 219 | 944 374 | 996 494 | 818 135 | 581 061 | 612 222 |
| Puhaskasum | -24 271 | -46 008 | 1 306 | 5 729 | 1 215 | 544 | 979 |
| Käibevara | 3 255 | 33 272 | 88 015 | 81 479 | 55 576 | 72 286 | 56 261 |
| Põhivara | 13 888 | 33 063 | 47 999 | 69 855 | 68 713 | 39 261 | 44 285 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 143 | 66 335 | 136 014 | 151 334 | 124 289 | 111 547 | 100 546 |
| Kohustised kokku | 31 853 | 56 774 | 80 445 | 97 071 | 75 755 | 64 228 | 53 771 |
| Omakapital | -14 710 | 9 561 | 55 569 | 54 263 | 48 534 | 47 319 | 46 775 |
| Kasumimarginaal | -19,1 % | -8,4 % | 0,1 % | 0,6 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 255 € · 19,0 %
- Põhivara 13 888 € · 81,0 %
- Lühiajalised kohustised 31 853 € · 185,8 %
- Omakapital -14 710 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 185,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56211 Toitlustamine üritustel põhitegevus 76 734 €
-
10851 Valmistoitude tootmine 42 677 €
-
81211 Hoonete üldpuhastus 7 429 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 4 258 € | 0 € | 31 310 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 8 452 € | 0 |
| IV kv 2025 | 40 € | 0 € | 11 723 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 015 € | 2 002 € | 29 228 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 989 € | 5 321 € | 49 097 € | 1 |
| I kv 2025 | 7 977 € | 5 260 € | 53 400 € | 2 |
| IV kv 2024 | 11 206 € | 5 711 € | 62 868 € | 2 |
| III kv 2024 | 21 578 € | 16 537 € | 150 117 € | 2 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 419 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 437 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raudne Rusikas MTÜ
- Fine Brands Estonia OÜ Osanik Maksuvõlg
- Amiro Teenindus OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- InFresco OÜ Osanik
- OÜ Budexpert Osanik
- Betonirakennus OÜ Osanik Likvideerimisel
- Workforce Tallinn OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kombits OÜ Osanik Maksuvõlg
- Greyholmen OÜ Osanik Likvideerimisel Maksuvõlg
-
Jürgen Kirsis
- Fine Brands Estonia OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Amiro Teenindus OÜ Likvideerija Pankrotis Maksuvõlg
- InFresco OÜ Juhatuse liige
- OÜ Budexpert Juhatuse liige
- Betonirakennus OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Workforce Tallinn OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Kombits OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Greyholmen OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Raudne Rusikas MTÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAla-Kivistiku, Vorbuse küla, 61412
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 618 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 8 618 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.05.2026Lõpetamiskanne Ä 10088576 / 16
-
15.05.2026Muutmiskanne Ä 10088576 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10088576 / 14
-
04.09.2019Muutmiskanne Ä 10088576 / 13
-
03.10.2018Muutmiskanne Ä 10088576 / 12
-
13.08.2018Muutmiskanne Ä 10088576 / 11
-
11.07.2018Muutmiskanne Ä 10088576 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10088576 / 10
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10088576 / 9
-
30.06.2016Muutmiskanne Ä 10088576 / 8
-
19.02.2015Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10088576 / 7
-
12.02.2015Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10088576 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |