Osaühing Renecta Properties
Registrisse kantud 11147539Osaühing Renecta Properties (registrikood 11147539) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 52269). 2025. aasta müügitulu oli 184 110 eurot ja puhaskasum 2 848 eurot, bilansimaht 2 838 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Abeikov. Juhatuse liige on Maksim Abeikov. Maksuvõlg on 875,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2005 (21 a 4 k) · Mooni tn 18, Tallinn, 10613
Registriandmed KMKR EE101029197 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101029197
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: -114,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -15 959,5 % | 2024: -367,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −53,6 % | 2024: +370,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +64,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 184 110 | 396 492 | 84 250 | 0 | 912 | 15 526 | 27 532 |
| Puhaskasum | 2 848 | -454 211 | -84 490 | -2 015 | -1 532 | 6 327 | 17 668 |
| Käibevara | 2 838 | 124 097 | 750 330 | 108 016 | 109 831 | 110 342 | 102 036 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 20 192 | 21 224 | 23 575 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 838 | 124 097 | 750 330 | 128 016 | 130 023 | 131 566 | 125 611 |
| Kohustised kokku | 455 770 | 579 877 | 751 899 | 45 095 | 45 087 | 45 098 | 45 470 |
| Omakapital | -452 932 | -455 780 | -1 569 | 82 921 | 84 936 | 86 468 | 80 141 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | -114,6 % | -100,3 % | – | -168,0 % | 40,8 % | 64,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 838 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 455 770 € · 16 059,5 %
- Omakapital -452 932 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16 059,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
52269 Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad põhitegevus 154 800 €
-
4681 Tahke-, vedel- ja gaaskütuse jms toodete hulgimüük 29 310 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 199 € | 0 € | 18 539 € | 0 |
| II kv 2026 | 194 € | 181 € | 8 481 € | 0 |
| I kv 2026 | 515 € | 705 € | 13 563 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 2 468 € | 153 859 € | 0 |
| III kv 2025 | 192 € | 0 € | 8 500 € | 0 |
| II kv 2025 | 950 € | 0 € | 4 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 006 € | 3 684 € | 28 696 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 812 € | 1 774 € | 24 767 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 733 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 180 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 875,00 €
- 29.09.2026 869,77 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2024Muutmiskanne Ä 10089437 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10089437 / 17
-
24.07.2023Muutmiskanne Ä 10089437 / 16
-
26.08.2019Muutmiskanne Ä 10089437 / 15
-
21.08.2019Muutmiskanne Ä 10089437 / M2
-
15.07.2019Muutmiskanne Ä 10089437 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10089437 / 13
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10089437 / 12
-
14.12.2016Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10089437 / 11
-
27.05.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10089437 / 10
-
27.08.2015Muutmiskanne Ä 10089437 / 9
-
26.08.2015Muutmiskanne Ä 10089437 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |