Onecraft OÜ
Registrisse kantud 11148912Onecraft OÜ (registrikood 11148912) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 120 720 eurot ja puhaskasum 30 722 eurot, bilansimaht 163 339 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juri Gavriš. Juhatuse liige on Juri Gavriš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.06.2005 (21 a 3 k) · Tööstuse tn 48a, Tallinn, 10416
Registriandmed KMKR EE101081122 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101081122
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 25,4 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,2 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 90,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,7 | 2024: 10,5 |
| Müügitulu kasv | +45,7 % | 2024: −28,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +59,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 720 | 82 850 | 115 050 | 39 890 | 10 051 | 11 794 | 4 500 |
| Puhaskasum | 30 722 | 4 978 | 79 917 | 30 390 | 563 | 1 774 | -332 |
| Käibevara | 154 899 | 134 087 | 127 165 | 41 033 | 10 642 | 10 020 | 7 867 |
| Põhivara | 8 440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 163 339 | 134 087 | 127 165 | 41 033 | 10 642 | 10 020 | 7 867 |
| Kohustised kokku | 11 275 | 12 745 | 10 800 | 4 586 | 4 584 | 4 526 | 352 |
| Omakapital | 152 064 | 121 342 | 116 365 | 36 447 | 6 058 | 5 494 | 7 515 |
| Kasumimarginaal | 25,4 % | 6,0 % | 69,5 % | 76,2 % | 5,6 % | 15,0 % | -7,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 154 899 € · 94,8 %
- Põhivara 8 440 € · 5,2 %
- Lühiajalised kohustised 11 275 € · 6,9 %
- Omakapital 152 064 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 774 € | 1 000 € | 44 641 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 517 € | 1 000 € | 34 836 € | 0 |
| I kv 2026 | 7 010 € | 974 € | 47 643 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 361 € | 921 € | 37 977 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 994 € | 921 € | 32 849 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 041 € | 921 € | 34 671 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 833 € | 870 € | 38 645 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 454 € | 760 € | 33 849 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 258 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 333 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 880 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.11.2023Muutmiskanne Ä 10089528 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10089528 / 9
-
18.07.2019Muutmiskanne Ä 10089528 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10089528 / 7
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10089528 / 6
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10089528 / 5
-
03.07.2013Muutmiskanne Ä 10089528 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 89528 / 3
-
08.02.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 89528 / M1
-
23.08.2006Muutmiskanne Ä 89528 / 2
-
16.06.2005Esmakanne Ä 89528
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |