OÜ Brightside
Registrisse kantud 11149403OÜ Brightside (registrikood 11149403) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Hänga küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 20 161 eurot ja puhaskasum 15 046 eurot, bilansimaht 178 751 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Põld. Juhatuse liige on Tanel Põld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2005 (21 a 3 k) · Suure-Anno, Hänga küla, 93111
Registriandmed KMKR EE101109897 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101109897
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 74,6 % | 2024: 92,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,5 % | 2024: 18,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −36,4 % | 2024: +66,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 161 | 31 691 | 19 055 | 28 126 | 11 912 | 39 508 | 33 494 |
| Puhaskasum | 15 046 | 29 413 | 17 032 | 20 505 | 3 635 | 18 245 | 21 986 |
| Käibevara | 2 368 | 4 049 | 1 754 | 6 734 | 1 182 | 14 026 | 7 619 |
| Põhivara | 176 383 | 159 620 | 132 861 | 112 126 | 95 260 | 81 091 | 66 492 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 178 751 | 163 669 | 134 615 | 118 860 | 96 442 | 95 117 | 74 111 |
| Kohustised kokku | 1 242 | 1 206 | 1 565 | 2 843 | 930 | 3 240 | 479 |
| Omakapital | 177 509 | 162 463 | 133 050 | 116 017 | 95 512 | 91 877 | 73 632 |
| Kasumimarginaal | 74,6 % | 92,8 % | 89,4 % | 72,9 % | 30,5 % | 46,2 % | 65,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 368 € · 1,3 %
- Põhivara 176 383 € · 98,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 242 € · 0,7 %
- Omakapital 177 509 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 131 € | 0 € | 1 335 € | 0 |
| II kv 2026 | 215 € | 0 € | 1 526 € | 0 |
| I kv 2026 | 352 € | 0 € | 7 320 € | 0 |
| IV kv 2025 | 546 € | 0 € | 3 219 € | 0 |
| III kv 2025 | 507 € | 0 € | 3 218 € | 0 |
| II kv 2025 | 108 € | 0 € | 1 438 € | 0 |
| I kv 2025 | 207 € | 0 € | 10 041 € | 0 |
| IV kv 2024 | 727 € | 0 € | 13 517 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 445 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuure-Anno, Hänga küla, 93111
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubÄritasemel veebiarendus, veebimajutus ja -hooldus. Eesti veebiettevõte rohkem kui 15-aastase kogemusega.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30034802 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30034802 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30034802 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30034802 / 5
-
17.03.2016Muutmiskanne Ä 30034802 / 4
-
07.02.2011Muutmiskanne Ä 30034802 / 3
-
28.01.2011Muutmiskanne Ä 30034802 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 34802 / 2
-
10.01.2008Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 34802
-
10.01.2008Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 88566 / 4
-
08.01.2008Märkus Ä 88566 / 3
-
28.08.2006Muutmiskanne Ä 88566 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |