Osaühing Practical
Registrisse kantud 11149768Osaühing Practical (registrikood 11149768) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 1 601 805 eurot ja puhaskasum 203 517 eurot, bilansimaht 2 926 893 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Madis Nikker. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.06.2005 (21 a 3 k) · Veerenni tn 55-109, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE100981061 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100981061
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,4 % | 2024: 30,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,0 % | 2024: 37,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −18,8 % | 2024: +27,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +56,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 601 805 | 1 973 346 | 1 542 786 | 872 003 | 332 116 | 171 312 | 149 231 |
| Puhaskasum | 203 517 | 290 853 | 234 554 | 230 130 | 78 466 | 42 433 | 39 052 |
| Käibevara | 381 638 | 219 226 | 119 832 | 62 785 | 33 123 | 33 841 | 20 963 |
| Põhivara | 2 545 255 | 2 341 696 | 1 433 985 | 823 776 | 372 969 | 170 729 | 130 051 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 926 893 | 2 560 922 | 1 553 817 | 886 561 | 406 092 | 204 570 | 151 014 |
| Kohustised kokku | 1 755 594 | 1 593 140 | 876 888 | 444 186 | 193 847 | 70 791 | 59 668 |
| Omakapital | 1 171 299 | 967 782 | 676 929 | 442 375 | 212 245 | 133 779 | 91 346 |
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 14,7 % | 15,2 % | 26,4 % | 23,6 % | 24,8 % | 26,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 381 638 € · 13,0 %
- Põhivara 2 545 255 € · 87,0 %
- Lühiajalised kohustised 296 941 € · 10,1 %
- Pikaajalised kohustised 1 458 653 € · 49,8 %
- Omakapital 1 171 299 € · 40,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük põhitegevus 1 134 911 €
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus 466 894 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 424 € | 456 348 € | 1 |
| II kv 2026 | 27 852 € | 1 424 € | 385 422 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 462 € | 1 311 € | 520 673 € | 1 |
| IV kv 2025 | 19 446 € | 1 085 € | 353 544 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 1 085 € | 302 026 € | 1 |
| II kv 2025 | 27 269 € | 1 085 € | 461 946 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 337 € | 872 818 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 963 € | 356 915 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 152 116 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maris Narrusson
- Nordicstay Invest OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- ABIVAM OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Nordicstay Varad Juhatuse liige
- Osaühing Revaudi Tegelik kasusaaja
- Nordicstay Noarootsi OÜ Tegelik kasusaaja
- Haapsalu Elektriteenused OÜ Juhatuse liige
- MN Beauty OÜ Osanik
- Nordicstay Loojangu OÜ Juhatuse liige
-
Madis Nikker
- Osaühing SUMEVAL Juhatuse liige
- ABIVAM OÜ Tegelik kasusaaja
- LMK Ehitus ja Hooldus OÜ Juhatuse liige
-
Nordicstay Invest OÜ
- ABIVAM OÜ Osanik
- OÜ Nordicstay Varad Osanik
- Nordicstay Noarootsi OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LMK Ehitus ja Hooldus OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 38 914 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Nordicstay Invest OÜ 49,99 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
LMK Ehitus ja Hooldus OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.12.2025Muutmiskanne Ä 10089747 / 16
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10089747 / 15
-
27.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10089747 / 14
-
09.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10089747 / 13
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10089747 / 12
-
17.09.2018Muutmiskanne Ä 10089747 / 11
-
14.09.2018Muutmiskanne Ä 10089747 / M5
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 10089747 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10089747 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10089747 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10089747 / 7
-
27.08.2010Muutmiskanne Ä 10089747 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |