Osaühing Committed
Registrisse kantud 11149900Osaühing Committed (registrikood 11149900) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Laimetsa küla, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 236 771 eurot ja puhaskasum 87 069 eurot, bilansimaht 363 707 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gustav Laud. Juhatuse liige on Gustav Laud. Maksuvõlg on 4 665,49 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.06.2005 (21 a 3 k) · Tammetalu/2, Laimetsa küla, 72410
Registriandmed KMKR EE100987612 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100987612
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,8 % | 2024: -1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 52,4 % | 2024: -8,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,7 % | 2024: 29,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −43,2 % | 2024: +61,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 236 771 | 417 050 | 258 057 | 228 828 | 172 470 | 145 528 | 97 991 |
| Puhaskasum | 87 069 | -6 829 | 4 368 | 15 973 | 12 301 | 24 298 | -16 144 |
| Käibevara | 32 606 | 38 217 | 45 270 | 44 499 | 22 794 | 1 401 | 8 199 |
| Põhivara | 331 101 | 230 113 | 280 687 | 331 624 | 209 249 | 222 780 | 232 705 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 363 707 | 268 330 | 325 957 | 376 123 | 232 043 | 224 181 | 240 904 |
| Kohustised kokku | 197 457 | 189 149 | 239 947 | 294 481 | 166 374 | 170 813 | 211 834 |
| Omakapital | 166 250 | 79 181 | 86 010 | 81 642 | 65 669 | 53 368 | 29 070 |
| Kasumimarginaal | 36,8 % | -1,6 % | 1,7 % | 7,0 % | 7,1 % | 16,7 % | -16,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 606 € · 9,0 %
- Põhivara 331 101 € · 91,0 %
- Lühiajalised kohustised 60 192 € · 16,5 %
- Pikaajalised kohustised 137 265 € · 37,7 %
- Omakapital 166 250 € · 45,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 176 339 €
-
81231 Muu puhastustegevus 59 832 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 32 458 € | 13 304 € | 156 865 € | 7 |
| II kv 2026 | 0 € | 8 572 € | 139 980 € | 6 |
| I kv 2026 | 14 890 € | 9 149 € | 142 737 € | 4 |
| IV kv 2025 | 17 634 € | 10 263 € | 63 887 € | 3 |
| III kv 2025 | 18 796 € | 11 927 € | 231 630 € | 4 |
| II kv 2025 | 7 055 € | 8 997 € | 148 681 € | 4 |
| I kv 2025 | 14 634 € | 9 117 € | 53 204 € | 4 |
| IV kv 2024 | 21 747 € | 10 724 € | 89 678 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 819 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 435 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 52 288 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 218 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 665,49 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTammetalu/2, Laimetsa küla, 72410
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Järva vald 52,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 2 575 |
| Müük avalikule sektorile | 55 683 | 42 577 |
| Toetused kokku | 0 | 2 575 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 49 772 €
- Vinni Vallavalitsus · maksed 3 331 €
- Kaitseliit · maksed 2 580 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 2 689 € ilma raamlepinguteta-
Järva Vallavalitsus · 02.12.2025 · 3 osa
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 4665.49 €
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40017534 / 7
-
15.04.2019Muutmiskanne Ä 40017534 / 6
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 40017534 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40017534 / 4
-
17.05.2011Muutmiskanne Ä 40017534 / 3
-
03.05.2011Muutmiskanne Ä 40017534 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 17534 / 2
-
17.08.2005Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 89746 / 3
-
04.08.2005Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 17534
-
29.07.2005Märkus Ä 89746 / 2
-
28.06.2005Esmakanne Ä 89746
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 01.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |