Osaühing Dunkley
Registrisse kantud 11160184Osaühing Dunkley (registrikood 11160184) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranitegevus (EMTAK 5611). 2025. aasta müügitulu oli 1 073 177 eurot ja puhaskasum 89 516 eurot, bilansimaht 132 422 eurot. Juhatuse liige on Tõnis Siigur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.08.2005 (21 a 1 k) · A. H. Tammsaare tee 64, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE101487661 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101487661
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranitegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 246,6 % | 2024: 481,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,4 % | 2024: 16,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +2,8 % | 2024: +2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 073 177 | 1 044 434 | 1 014 515 | 884 784 | 624 826 | 705 556 | 908 406 |
| Puhaskasum | 89 516 | 86 530 | 91 039 | 45 292 | 57 801 | 59 520 | 3 996 |
| Käibevara | 73 571 | 59 471 | 76 575 | 105 134 | 72 335 | 102 507 | 92 660 |
| Põhivara | 58 851 | 51 359 | 54 703 | 26 376 | 38 676 | 68 306 | 95 859 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 132 422 | 110 830 | 131 278 | 131 510 | 111 011 | 170 813 | 188 519 |
| Kohustised kokku | 96 116 | 92 861 | 98 615 | 74 478 | 67 638 | 62 241 | 75 466 |
| Omakapital | 36 306 | 17 969 | 32 663 | 57 032 | 43 373 | 108 572 | 113 053 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 8,3 % | 9,0 % | 5,1 % | 9,3 % | 8,4 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 571 € · 55,6 %
- Põhivara 58 851 € · 44,4 %
- Lühiajalised kohustised 96 116 € · 72,6 %
- Omakapital 36 306 € · 27,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
5611 Restoranitegevus põhitegevus 866 616 €
-
56301 Jookide serveerimine 204 803 €
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus 1 758 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 91 169 € | 41 022 € | 277 294 € | 19 |
| II kv 2026 | 77 627 € | 41 439 € | 298 694 € | 19 |
| I kv 2026 | 76 391 € | 38 608 € | 255 603 € | 19 |
| IV kv 2025 | 86 031 € | 43 557 € | 281 598 € | 20 |
| III kv 2025 | 67 740 € | 40 048 € | 266 286 € | 21 |
| II kv 2025 | 63 811 € | 36 269 € | 269 986 € | 21 |
| I kv 2025 | 80 831 € | 40 898 € | 255 220 € | 18 |
| IV kv 2024 | 66 949 € | 36 770 € | 273 380 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 390 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 674 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 431 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 384 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnis Siigur
- OKO restoranid OÜ Osanik
- Cafe Chef OÜ Juhatuse liige
- OÜ AUVÄRAV Juhatuse liige
- Kuursaal OÜ Juhatuse liige
- Rannaresto OÜ Juhatuse liige
- Foodart OÜ Juhatuse liige
- OÜ MTSS Investeeringud Juhatuse liige
-
Urmas Lillebach
- Vau Restoranid OÜ Tegelik kasusaaja
- UV Haldus OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Working Man Osanik
-
Osaühing Working Man
- Vau Restoranid OÜ Osanik
- UV Haldus OÜ Osanik
-
Kaja Kirsch
- Osaühing Linea Consulting Osanik
- OÜ Davisummer Juhatuse liige
- OÜ Jabrocom Varad Juhatuse liige
- Osaühing Spacestar Osanik
- LAGMARK OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Osaühing Working Man 22,69 %
-
Osaühing Linea Consulting 16,67 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 67. Kõige pikema staažiga juhatused · Majutus ja toitlustus 12,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 741 | 3 298 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 2 063 €
- Haridus- ja Noorteamet · maksed 820 €
- Tallinna Ehituskool · maksed 719 €
- Tartu Ülikool · maksed 688 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 303 €
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool · maksed 148 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.06.2019Muutmiskanne Ä 10090960 / 14
-
18.06.2019Muutmiskanne Ä 10090960 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10090960 / 13
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10090960 / 12
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10090960 / 11
-
15.08.2017Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10090960 / 10
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10090960 / 9
-
14.04.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10090960 / 8
-
07.04.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10090960 / M2
-
04.12.2013Muutmiskanne Ä 10090960 / 7
-
23.07.2012Muutmiskanne Ä 10090960 / 6
-
09.08.2011Muutmiskanne Ä 10090960 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |