OSADIA OÜ
Registrisse kantud 11164555OSADIA OÜ (registrikood 11164555) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 59 902 eurot ja puhaskasum 8 670 eurot, bilansimaht 73 230 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Tamm. Juhatuse liige on Anne Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2005 (21 a 1 k) · Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE100995507 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100995507
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,9 % | 2024: 16,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,7 % | 2024: 92,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 10,8 |
| Müügitulu kasv | +0,5 % | 2024: +13,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 902 | 59 633 | 52 650 | 47 275 | 48 100 | 39 995 | 37 294 |
| Puhaskasum | 8 670 | 7 550 | 9 239 | 5 607 | 17 189 | 14 451 | 10 891 |
| Käibevara | 47 385 | 43 892 | 51 548 | 50 206 | 49 031 | 40 182 | 37 186 |
| Põhivara | 25 845 | 7 450 | 3 360 | 3 281 | 2 927 | 1 527 | 200 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 73 230 | 51 342 | 54 908 | 53 487 | 51 958 | 41 709 | 37 386 |
| Kohustised kokku | 27 291 | 4 072 | 1 188 | 1 006 | 1 084 | 1 024 | 4 153 |
| Omakapital | 45 939 | 47 270 | 53 720 | 52 481 | 50 874 | 40 685 | 33 233 |
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 12,7 % | 17,5 % | 11,9 % | 35,7 % | 36,1 % | 29,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 385 € · 64,7 %
- Põhivara 25 845 € · 35,3 %
- Lühiajalised kohustised 27 291 € · 37,3 %
- Omakapital 45 939 € · 62,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 668 € | 1 760 € | 9 815 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 088 € | 1 980 € | 15 205 € | 0 |
| I kv 2026 | 7 974 € | 1 980 € | 14 425 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 113 € | 1 980 € | 14 188 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 296 € | 1 980 € | 17 306 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 553 € | 1 870 € | 19 655 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 759 € | 1 793 € | 16 035 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 248 € | 1 870 € | 15 433 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 223 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 587 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 272 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.01.2026Muutmiskanne Ä 10090278 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10090278 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10090278 / 8
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10090278 / 7
-
13.06.2017Muutmiskanne Ä 10090278 / 6
-
08.12.2015Muutmiskanne Ä 10090278 / 5
-
25.07.2013Muutmiskanne Ä 10090278 / 4
-
24.07.2013Muutmiskanne Ä 10090278 / M2
-
19.09.2011Muutmiskanne Ä 10090278 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 90278 / 2
-
13.09.2005Esmakanne Ä 90278
-
28.07.2005Esmakanne Ä 90278 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 11.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |