OÜ IDATEX
Registrisse kantud 11170194OÜ IDATEX (registrikood 11170194) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 234 348 eurot ja puhaskasum -66 782 eurot, bilansimaht 353 871 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Natalja Ivaste. Juhatuse liige on Natalja Ivaste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2005 (21 a 1 k) · Joala tn 26, Narva linn, 20104
Registriandmed KMKR EE101003139 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101003139
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -28,5 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -189,6 % | 2024: 23,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,0 % | 2024: 51,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −44,8 % | 2024: +17,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 234 348 | 424 830 | 360 928 | 484 278 | 481 141 | 505 757 | 631 946 |
| Puhaskasum | -66 782 | 29 471 | 15 082 | 64 091 | 50 591 | 45 483 | -40 906 |
| Käibevara | 306 647 | 159 108 | 183 552 | 186 526 | 168 989 | 204 079 | 243 274 |
| Põhivara | 47 224 | 86 448 | 97 761 | 77 801 | 97 276 | 99 020 | 146 408 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 353 871 | 245 556 | 281 313 | 264 327 | 266 265 | 303 099 | 389 682 |
| Kohustised kokku | 318 643 | 118 596 | 150 467 | 114 385 | 171 812 | 226 711 | 328 003 |
| Omakapital | 35 228 | 126 960 | 130 846 | 149 942 | 94 453 | 76 388 | 61 679 |
| Kasumimarginaal | -28,5 % | 6,9 % | 4,2 % | 13,2 % | 10,5 % | 9,0 % | -6,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 306 647 € · 86,7 %
- Põhivara 47 224 € · 13,3 %
- Lühiajalised kohustised 318 643 € · 90,0 %
- Omakapital 35 228 € · 10,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 476 € | 1 622 € | 108 860 € | 2 |
| II kv 2026 | 28 626 € | 1 209 € | 149 194 € | 2 |
| I kv 2026 | 72 944 € | 2 198 € | 340 952 € | 2 |
| IV kv 2025 | 14 045 € | 2 375 € | 116 731 € | 2 |
| III kv 2025 | 3 894 € | 2 345 € | 4 410 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 984 € | 2 375 € | 33 912 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 319 € | 2 336 € | 40 872 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 397 € | 2 609 € | 147 467 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 825 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 541 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 287 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 520 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40017942 / 13
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40017942 / 12
-
20.07.2020Muutmiskanne Ä 40017942 / 11
-
02.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40017942 / 10
-
30.12.2019Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 40017942 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40017942 / 8
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40017942 / 7
-
28.11.2016Kommertspandi avamiskanne K 40017942 / 6
-
20.06.2012Kommertspandi avamiskanne K 40034303
-
15.06.2011Muutmiskanne Ä 40017942 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 17942 / 4
-
03.11.2008Muutmiskanne Ä 17942 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |